Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne apmāca brīvprātīgos – jauniešu mentālās veselības vēstnešus

28.decembrī 2021 Projekti

Decembrī noslēdzās jauniešu mentālās veselības vēstnešu apmācību 1. posms, kas īstenots solidaritātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Jaunatnes (LSKJ) projekta “Elpo, lai priecātos 3” ietvaros.

Brīvprātīgie jaunieši kopā ar jomas ekspertēm Ievu Muižnieci un Lieni Vītolu, ārstēm-rezidentēm bērnu psihiatrijā, pētīja gan biežāk izplatītos jauniešu mentālās veselības traucējumus, gan to novēršanas iespējas. Kopā ar LSK Jaunatnes vadītāju Sigitu Skujiņu topošie jauniešu mentālās veselības vēstneši pētīja neformālās izglītības metodes un nodarbību veidošanas pamatprincipus.

2022. gada pirmajā ceturksnī apmācītie brīvprātīgie dosies uz skolām  jauniešu centriem, lai aicinātu jauniešus pievērst uzmanību savai mentālajai veselībai un rūpēm par to. Projekta komanda iecerējusi organizēt vairākus informatīvus pasākumus par jauniešu mentālo veselību. Aicināts būs ikviens.

  1. Aicinām sekot līdzi projekta aktivitātēm LSKJ Instagram kontā.
  2. Vizuāli materiāli par jauniešu mentālo veselību ar iekļautiem dažādiem uzdevumiem, testiem, bez maksas pieejami šeit.

Aktivitātēs tiek ievēroti epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Projekts “Elpo, lai priecātos 3” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK darbinieki un brīvprātīgie mācās no kolēģiem Eiropā

06.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
Kopā notikušas 4 mācības 3 dažādās valstīs.

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.