Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne apmāca brīvprātīgos – jauniešu mentālās veselības vēstnešus

28.decembrī 2021 Projekti

Decembrī noslēdzās jauniešu mentālās veselības vēstnešu apmācību 1. posms, kas īstenots solidaritātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Jaunatnes (LSKJ) projekta “Elpo, lai priecātos 3” ietvaros.

Brīvprātīgie jaunieši kopā ar jomas ekspertēm Ievu Muižnieci un Lieni Vītolu, ārstēm-rezidentēm bērnu psihiatrijā, pētīja gan biežāk izplatītos jauniešu mentālās veselības traucējumus, gan to novēršanas iespējas. Kopā ar LSK Jaunatnes vadītāju Sigitu Skujiņu topošie jauniešu mentālās veselības vēstneši pētīja neformālās izglītības metodes un nodarbību veidošanas pamatprincipus.

2022. gada pirmajā ceturksnī apmācītie brīvprātīgie dosies uz skolām  jauniešu centriem, lai aicinātu jauniešus pievērst uzmanību savai mentālajai veselībai un rūpēm par to. Projekta komanda iecerējusi organizēt vairākus informatīvus pasākumus par jauniešu mentālo veselību. Aicināts būs ikviens.

  1. Aicinām sekot līdzi projekta aktivitātēm LSKJ Instagram kontā.
  2. Vizuāli materiāli par jauniešu mentālo veselību ar iekļautiem dažādiem uzdevumiem, testiem, bez maksas pieejami šeit.

Aktivitātēs tiek ievēroti epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Projekts “Elpo, lai priecātos 3” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.

Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu draugi Jūrmalā piedalījušies integrētajā nometnē

04.augustā 2022 Sociālais atbalsts
Nometne notika ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros.

Sociālais centrs “Valka” aicina darbā aprūpētājus uz nenoteiktu laiku

03.augustā 2022 Sociālais atbalsts
SAC “Valka” ir ilgstošas sociālās aprūpes institūcija, kas nodrošina sociālo aprūpi personām, kas veselības vai vecuma dēļ par nespēj sevi aprūpēt.

Aktīvie Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā pa maršrutu “Nepazīstamā Vecrīga”

Pastaiga sākās Ūdensvada ielā, tad tika iepazītas Peldu un Mārstaļu ielas.

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši
Projektu aktīvi īstenojusi LSK Rīgas komitejas jauniešu nodaļa.