Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Olimpiešu sociālais fonds paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Sarkano Krustu

03.novembrī 2020 Sociālais atbalsts

Sadarbības līgumu starp nodibinājumu “Latvijas Olimpiešu sociālais fonds” (LOSF) un biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) šodien parakstīja LOSF ilggadējā vadītāja, divkārtējā Olimpiskā čempione Uļjana Semjonova un LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops. Līgums ir parakstīts uz neierobežotu laiku un tas paredz visplašāko sadarbību sociālā atbalsta pakalpojumu jomā visā Latvijas teritorijā.

LOSF šobrīd aprūpē vairāk nekā 170 sporta veterānus, kuru vecums galvenokārt ir virs 60 gadiem un kuriem ir nepieciešama plaša satura un apjoma sociālā atbalsta pakalpojumu pieejamība dzīvesvietas tuvumā. To spēj nodrošināt LSK un tā nodaļas visā Latvijā, kas sniegs nepieciešamos sociālos pakalpojumus LOSF aprūpējamajiem sporta veterāniem, kā arī nodrošinās ārkārtas palīdzību steidzamos gadījumos.

LOSF vadītāja Uļjana Semjonova ar gandarījumu atzīmē:

“LOSF ir vienīgā sabiedriskā labuma organizācija Latvijā, kas Latvijas Olimpiskajiem medaļniekiem un citiem sporta veterāniem pēc sporta gaitu beigšanas sniedz sociālo, humāno un finansiālo palīdzību. Veterānu vajadzības ir visdažādākās. Auglīga sadarbība starp LSFP un LSK sākusies jau pirms līguma noslēgšanas, taču šis Līgums būs labs pamats plašākai un dziļākai sadarbībai LOSF aprūpējamo nodrošināšanai ar sociāla un medicīniska rakstura pakalpojumiem arī dzīvesvietās un to tuvumā.”

LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops, parakstot Līgumu, pasvītro:

“LSK iespēju robežās tur rūpi par visiem Latvijas iedzīvotājiem, tai pašā laikā –  pagodinoši un atbildīgi ir uzņemties arī sevišķas rūpes par bijušajām Latvijas sporta zvaigznēm, kas ar saviem sasniegumiem un uzvarām gadiem ilgi iepriecinājušas Latvijas sporta līdzjutējus un, kas ļoti svarīgi, arvien sniedz paraugu un iedvesmu jauniešiem. LSK visā Latvijā ir gatavs sniegt labāko iespējamo atbalstu katram LOSF sporta veterānam, tai skaitā, nepieciešamības gadījumā izvērtējot katru gadījumu un piemeklējot pareizākās sadarbības formas katram veterānam individuāli. KOPĀ VARAM PALĪDZĒT!”

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta sniegšana Ukrainas iedzīvotājiem vietējā un starptautiskā līmenī turpinās

Aktuālās palīdzības programmas, ko LSK piedāvā bēgļiem no Ukrainas

Atzīmējot 10 gadu jubileju, LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļa “atver durvis” interesentiem

18.maijā 2022 Projekti
Lādezera nodaļa ar 10 biedriem tika nodibināta 2012. gada 20. maijā.

LSK Daugavpilī projekta ietvaros šūšanā tiks apmācītas 10 sociālās diskriminācijas riskam pakļautas sievietes

17.maijā 2022 Projekti
Piesaistīto diplomēto sūšanas pasniedzēju vadībā 10 sievietes 150h garumā mācīsies šūt.

LSK Komiteju izpilddirektori, struktūrvienību un programmu vadītāji tiekas sanāksmē Bauskas novadā

10.maijā 2022 Komitejas
Tās laikā visi kopā atskatījās uz 2021. gadā paveikto un 2022. gadā īstenojamajām aktivitātēm