Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jauniešu apmaiņa ”Doing local, changing global”: noslēgums

20.augustā 2017 Projekti

Ziņa publicēta 20.08.2017.

Noslēguma dienā apmaiņas dalībnieki un organizatori pulcējās A/K “Purgaiļi”, lai kopīgi izvērtētu visu JA ”Doing local, changing global”: norisi, pasākumus, aktivitātes, prezentācijas, iegūtās zināšanas par dažādiem brīvprātīgo darbu veidiem un iespējām.

Tāpat, tika rīkota diskusija par to, kas izdevies un ko būtu nepieciešams uzlabot, lai turpmāk šādas jauniešu apmaiņas būtu vēl efektīvākas un daudzpuspīgākas. Dalībnieki dalījās ar viedokļiem, iespaidiem, pieredzi, kas iegūta piedaloties starptautiskā jauniešu apmaiņā.

Kā viens no JA mērķiem bija tās noslēgumā organizēt starptautiskas vienotas brīvprātības aktivitātes norisi projekta dalībvalstīs – Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Austrijā, Nīderlandē un Portugālē. Pēc ilgām diskusijām un ideju apmaiņām, tika lemts organizēt sociālu kampaņu #YouthIsNow vietnē Facebook.com. Kampaņas mērķis būs piesaistīt līdzcilvēku uzmanību tam, cik nozīmīgs ir jaunatnes brīvprātīgais darbs un ka Sarkanā Krusta organizācijas jaunieši ir vienoti ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē, kur vien darbojas Sarkanā Krusta vai Sarkanā Pusmēness kustības jauniešu nodaļas.

Lai kampaņa #YouthIsNow būtu vienota visās projekta dalībvalstīts, jaunieši izlēma to atklāt 12. augustā – Starptautiskajā Jaunatnes dienā, kuru atzīmē visā pasaulē. Katrs projekta dalībnieks un projekta organizators savā Facebook.com profilā publicēs ierakstu latviešu un angļu valodās:

“12. augusts – Starptautiskā jaunatnes diena! 
2.-12. jūlijā 36 jaunieši no Latvijas, Portugāles, Nīderlandes, Vācijas un Austrijas piedalījās starptautiskā jauniešu apmaīņā “Doing local, changing global” (#ErasmusPlus ietvaros). 12 dienas jaunieši mācījās par brīvprātīgā darba veidiem, iespējām, praktiski veica BD vietējā sabiedrībā, apmainījās ar pieredzi, kā vēl efektīvāk palīdzēt cilvēkiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk!
Vairāk par jauniešu apmaiņas projektu iespējams lasīt šeit: http://www.redcross.lv/lv/projekts-doing-local-changing-global/“.

Ierakstam tiks pievienotas mirkļbirkas  #YouthIsNow  #TogetherWeCanHelp  #RedCrossYouth  #RedCross  #DoingLocalChangingGlobal  #ErasmusPlus

Noslēguma dienā dalībnieki uzņēma katrs savu portreta foto, parādot SK simbolus “mīlestība” vai “spēks”, tāpat, tika izveidotas katras grupas fotogrāfijas, no kurām tiks sagatavotas kolāžas, ar kurām visi dalībnieki brīvprātīgi 12. augustā varēs dalīties ar saviem draugiem, ģimenes locekļiem, paziņām, kolēģiem un citiem savā Facebook.com profilā. Dalībnieki apmņēmās aicināt savus draugus uzņemt līdzīgus foto un ar tām dalīties savos profilos, tai skaitā, pievienojot augstāk minētās mirkļbirkas.

Noslēguma dienas laikā dalībnieki piedalījās JA īsfilmas tapšanā, sniedzot intervijas un atbildot uz jautājumiem un izvērtējot, kā, viņuprāt, jauniešu apmaiņa ”Doing local, changing global” ir izdevusies. Video tuvākajā laikā tiks publicēts LSK un LSKJ mājaslapās un Facebook lapās.

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.