Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Kā daļa no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) struktūrvienības Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) 100gades atzīmēšanas aktivitātēm, bija dažādu video sižetu uzņemšana. Video stāstos tika vēstīts par dažādiem nozīmīgiem notikumiem organizācijas dzīvē, tika sniegts ieskats brīvprātīgā darba ikdienā un tika uzņemtas vairākas sarunas ar cilvēkiem, kas organizācijā piedalījušies brīvprātīgā darba organizēšanā ar jauniešiem.

Aicinām ikvienu interesentu noskatīties video un ciešāk iepazīties ar Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni!

Cilvēkstāsti par Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni


100 kilometri Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes 100gadei

Par godu Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) simtgadei, Rīgas nodaļas jaunieši šī gada pavasarī nāca klajā ar ideju rīkot vairākus pārgājienus, kur kopā tiktu mēroti 100 kilometri. Jūnijā tika uzsākta projekta “100 km pārgājiens LSKJ simtgadei” īstenošana. Piedāvājam noskatīties pēdējā- LSKJ simtgades svinībām veltītā 30 km pārgājiena- atskata video.
Plašāka informācija par pārgājienu norisi pieejama ŠEIT.

Diena LSKJ brīvprātīgā dzīvē

Vai kādreiz esi interesējies, kā varētu izskatīties brīvprātīgā ikdiena Latvijas Sarkanajā Krustā (LSK)? Kādas aktivitātes un kādus pasākumus jauniešiem ir iespēja rīkot?

Noskaties video un iejūties brīvprātīgā lomā kopā ar LSKJ brīvprātīgo Evitu! Šajā video sekojām pa pēdām Evitai, kas ikdienā darbojas LSKJ Rīgas nodaļā un kas bija uzņēmusies organizēt Ziemassvētku pasākumu LSK krīzes centrā “Burtnieks”. LSK krīzes centrs “Burtnieks” uzņem pilnas un nepilnas ģimenes ar bērniem un grūtnieces, kas nonākušas krīzes situācijā, lai sniegtu psihosociālu atbalstu, drošu vidi, patvērumu, kā arī sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne – daļa no lielākā humānās palīdzības tīkla pasaulē

Kā daļa no simtgades aktivitātēm, tika radīts animēts video par Sarkanā Krusta (SK) kustību un Sarkanā Krusta Jaunatnes darbību Latvijā. Iepazīsties ar SK kustību un pievienojies brīvprātīgo pulkam!