Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iespēja atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

30.martā 2022 Kampaņas

“Maxima Latvija” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes. Lai atbalstītu maznodrošinātos iedzīvotājus un sniegtu iespēju viņiem parūpēties par saviem četrkājainajiem draugiem, ikvienam ir iespēja iesaistīties šajā kampaņā, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 29. marta līdz 11. aprīlim.

“Mājdzīvnieki mums sagādā patīkamas emocijas un māju sajūtu, taču rūpes par tiem prasa finansiālus resursus. Pateicoties sadarbībai ar “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia”, varam atbalstīt tās sabiedrības grupas, kas ir mazāk aizsargātas, un sniegt tām iespēju nodrošināt pilnvērtīgu maltīti saviem mājas mīluļiem. “Mīluļu dienas” ir lieliska kampaņa, kas dod iespēju katram atcerēties, cik svarīgi dzīvē ir mūsu četrkājainie draugi un cik svarīgi ir padot roku kādam, kuram tas nepieciešams visvairāk. Ceram, ka saziedotās maltītes samazinās maznodrošināto iedzīvotāju ikdienas izdevumus, padarīs ikdienu gaišāku un iepriecinās daudzas ģimenes un viņu mīluļus,” stāsta LSK Prezidents Viktors Jaksons.

 

“Mūsu četrkājainie draugi ir tie, kuri mūs sagaida mājās katru dienu un sniedz beznosacījuma mīlestību, neskatoties uz dzīves apstākļiem un apkārt notiekošo. Ir neiedomājami grūti nespēt parūpēties par tiem, kurus mīlam, tādēļ kampaņa “Mīluļu dienas” ļauj atbalstīt tos mājdzīvnieku saimniekus, kuriem ikdienas izdevumi jāplāno īpaši rūpīgi. Ziedojot maltītes maznodrošināto mīluļiem, sadarbībā ar uzticamajiem partneriem “Latvijas Sarkanais Krusts” un SIA “Mars Latvia”, mēs ceram padarīt šo cilvēku ikdienu kaut nedaudz vieglāku un viņu mīluļu vēderus priecīgākus. Sirsnīgi aicinām arī mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,” komentē “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

 

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 29. marta līdz 11. aprīlim aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Kopā varam palīdzēt!

 

Par to, kādi rezultāti tika sasniegti 2021. gadā, īstenojot “Mīluļu dienas”, aicinām lasīt ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.