Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iespēja atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

30.martā 2022 Kampaņas

“Maxima Latvija” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes. Lai atbalstītu maznodrošinātos iedzīvotājus un sniegtu iespēju viņiem parūpēties par saviem četrkājainajiem draugiem, ikvienam ir iespēja iesaistīties šajā kampaņā, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 29. marta līdz 11. aprīlim.

“Mājdzīvnieki mums sagādā patīkamas emocijas un māju sajūtu, taču rūpes par tiem prasa finansiālus resursus. Pateicoties sadarbībai ar “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia”, varam atbalstīt tās sabiedrības grupas, kas ir mazāk aizsargātas, un sniegt tām iespēju nodrošināt pilnvērtīgu maltīti saviem mājas mīluļiem. “Mīluļu dienas” ir lieliska kampaņa, kas dod iespēju katram atcerēties, cik svarīgi dzīvē ir mūsu četrkājainie draugi un cik svarīgi ir padot roku kādam, kuram tas nepieciešams visvairāk. Ceram, ka saziedotās maltītes samazinās maznodrošināto iedzīvotāju ikdienas izdevumus, padarīs ikdienu gaišāku un iepriecinās daudzas ģimenes un viņu mīluļus,” stāsta LSK Prezidents Viktors Jaksons.

 

“Mūsu četrkājainie draugi ir tie, kuri mūs sagaida mājās katru dienu un sniedz beznosacījuma mīlestību, neskatoties uz dzīves apstākļiem un apkārt notiekošo. Ir neiedomājami grūti nespēt parūpēties par tiem, kurus mīlam, tādēļ kampaņa “Mīluļu dienas” ļauj atbalstīt tos mājdzīvnieku saimniekus, kuriem ikdienas izdevumi jāplāno īpaši rūpīgi. Ziedojot maltītes maznodrošināto mīluļiem, sadarbībā ar uzticamajiem partneriem “Latvijas Sarkanais Krusts” un SIA “Mars Latvia”, mēs ceram padarīt šo cilvēku ikdienu kaut nedaudz vieglāku un viņu mīluļu vēderus priecīgākus. Sirsnīgi aicinām arī mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,” komentē “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

 

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 29. marta līdz 11. aprīlim aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Kopā varam palīdzēt!

 

Par to, kādi rezultāti tika sasniegti 2021. gadā, īstenojot “Mīluļu dienas”, aicinām lasīt ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.