Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Saziedotas teju 70 000 maltītes maznodrošināto mājas mīluļiem

05.novembrī 2021 Kampaņas

Noslēdzoties “Maxima” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” ar “Maxima” klientu un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstu saņēma teju 70 000 suņu un kaķu maltītes kopumā 9 tonnu apjomā. Saziedotā dzīvnieku barība tiks nogādāta maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem visā Latvijā.

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons par aizvadīto kampaņu stāsta: “Lai gan šī pandēmija ir izaicinošs laiks ikvienam no mums, vēlme palīdzēt līdzcilvēkiem nekur nav zudusi, un to apliecina arī šajā kampaņā saziedotais lielais maltīšu skaits. Pateicoties uzticamo partneru “Maxima Latvija” un “Mars Latvia” atbalstam, ar kuriem esam aizvadījuši nu jau ceturto labdarības kampaņu, spēsim ienest prieku ļoti daudzu iedzīvotāju mājās. Kopā varam palīdzēt!”

“Aktīvi atbalstām mūsu līdzcilvēkus un viņu mājdzīvniekus – ticam, ka palīdzīga roka un rūpes ir nepieciešamas ikkatram, jo īpaši šajā izaicinošajā laikā, kad daļai cilvēku nākas ļoti rūpīgi plānot savus tēriņus. “Maxima Latvija” turpina atbalstīt Latvijas sabiedrību, samazinot cenas ikdienas precēm, tostarp mājdzīvnieku barībai, lai padarītu tās pieejamākas ikvienam. Sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Latvijas Sarkanais Krusts” aizvadīta vēl viena veiksmīga kampaņa, kas palīdzēs sniegt atbalstu vairākiem simtiem cilvēku un viņu mīluļu. Liels paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja padarīt daudzu cilvēku ikdienu gaišāku,” stāsta “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

“Neraugoties uz šī brīža apstākļiem, mājdzīvniekiem ir jāsaņem kvalitatīva barība, jo no tās ir atkarīga arī viņu dzīves kvalitāte. “Mars Latvia” pieturas pie savas pārliecības arī sarežģītos laikos, tādēļ brīdī, kad pasaule nonāca pandēmijas ēnā, viena no mūsu uzņēmuma pirmajām aktivitātēm bija ziedošana tiem cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk. “Mars Latvia” un “Maxima Latvija” šo kampaņu īsteno jau vairākus gadus, taču šī gada kampaņa Covid-19 apstākļos ir pierādījums tam, ka Latvijas sabiedrība vēlas palīdzēt maznodrošinātajiem ne tikai labos, bet arī grūtos laikos. Esam ļoti priecīgi, ka kopā ar “Maxima” klientiem varam ziedot 9 tonnas mājdzīvnieku barības, lai palīdzētu rūpēties par maznodrošināto mīluļiem,” stāsta Ješima Ozera, “Mars Latvia” tirgus direktore Baltijas valstīs.

Aicinot pircējus ziedot suņu un kaķu barību, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Maxima Latvija” un “Mars Latvia” jau otro gadu organizē kampaņu “Mīluļu dienas”. No 28. septembra līdz 11. oktobrim par katru nopirkto kilogramu “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” vai “Cesar” barības, 100 grami tika ziedoti trūcīgo un maznodrošināto mājdzīvnieku atbalstam. Kampaņas noslēgumā kopā tika saziedotas vairāk nekā 9 tonnas jeb teju 70 000 maltītes mājas mīluļiem.

Liels paldies par Jūsu atbalstu kampaņas ietvaros! Ziedojumu saņems apzinātās maznodrošinātās ģimenes, kas izteikušas LSK vajadzību pēc šāda atbalsta.

Papildu informācija:

Liene Dupate-Ugule

SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja

Tālr.: 26425420

e-pasts: liene.dupate@maxima.lv

www.maxima.lv

Agnese Trofimova

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”

Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītāja

e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.