Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iepazīsti, uzzini, pievienojies: LSKJ jauniešu stāsti

07.janvārī 2021 Jaunieši

Pirmā palīdzība ir viena no tēmām, ar ko strādā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, lai sekmētu bērnu un jauniešu drošību un veselību.

Pēdējos divos gados dažādās pilsētās ir nodrošināta gan tālāk-izglītotāju apmācība, gan nodarbības un paraugdemonstrējumi ģimenēm, bērniem, jauniešiem, kā arī dažādu informatīvu materiālu veidošana.

No 2019. gada augusta līdz 2020. gada decembrim arī Eiropas Solidaritātes Korpusa Solidaritātes projekta “Viena dzīvība” ietvaros ar Eiropas Komisijas un Jaunatnes Starptautisko Programmu aģentūras atbalstu esam veiksmīgi sekmējuši drošību jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem četrās dažādās Latvijas pilsētās – Saldū, Balvos, Limbažos, Daugavpilī. Esam arī sekmējuši brīvprātīgā darba popularitāti un jauniešu sociālo līdzdalību sabiedriskās dzīves organizēšanā.

Projekta aktivitātes:

  • Apmācības par pirmo palīdzību (NMPD 15h programma) un neformālās izglītības metodēm kopā piedalījās 54 jaunieši Limbažos, Balvos, Daugavpilī, Saldū.
  • Novadītas 24 pirmās palīdzības nodarbības  40 – 80 min nodarbības skolēniem dažādās vietās Latvijā.
  • Izveidoti 6 dažādi informatīvie video par pirmās palīdzības sniegšanu, kas janvāra beigās būs pieejami šeit: http://www.redcross.lv/jauniesi/informativie-materiali/
  • Gūtā pieredze ir nodota arī citām LSK Jaunatne nodaļām un 2021. gadā programma “Viena dzīvība” tiks realizēta arī citās vietās Latvijā.

Lūk pieredzes un iedvesmas stāsts par LSK jauniešu brīvprātīgo darbu un projekta realizāciju.

 


Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.