Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienība „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” kopš 2019. gada 7. augusta īsteno projektu „Viena dzīvība”

Projekta īstenošanas periods : 2019. gada 7. augusts – 2020. gada 6. augusts.

Projekta mērķi: 

  1. Sekmēt jauniešu drošību, apmācīt 60 jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem no 4 dažādām Latvijas pilsētām (Saldus, Balvi, Limbaži, Daugavpils) kā sniegt pirmo palīdzību dažādos nelaimes gadījumos un kā nodot zināšanas dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.
  2. Sekmēt brīvprātīgā darba popularitāti un jauniešu sociālo līdzatbildību, pēc apmācībām nodrošinot iespēju turpināt darboties kā brīvprātīgajiem vienā no atpazīstamākajām brīvprātīgo kustībām pasaulē -Sarkanais Krusts un iesaistīties aktivitātēs, kas sekmē cilvēku dzīves kvalitāti.

Projekta īstenošanas vieta : Saldus, Limbaži, Balvi, Daugavpils, Latvija

Projekta galvenās aktivitātes un sasniedzamie rezultāti:

  1. 60 jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem no 4 dažādām Latvijas pilsētām (Saldus, Balvi, Limbaži, Daugavpils) prot sniegt pirmo palīdzību.
  2. 4 Latvijas pilsētās ir novadītas 5 projekta dalībnieku sagatavotas pirmās palīdzības  nodarbības vietējiem bērniem, jauniešiem. Kopā projektā 20 nodarbības.
  3. Ir izstrādāta jauniešu izdomāta pirmās palīdzības spēle, ar kuras palīdzību jauniešiem mācīt pirmo palīdzību.
  4. Sekmēta brīvprātīgā darba popularitāte jauniešu vidū.
  5. Attīstītas tādas prasmes projekta grupas jauniešiem, kā komunikācija, organizēšana un darbs komandā, atbildības uzņemšanās, publiska uzstāšanās, projekta realizācija, rezultātu izvērtēšana, analizēšana, pieredzes prezentēšana.
  6. Sabiedrībā ir aktualizēta pirmās palīdzības zināšanu un prasmju nozīme.

Projekta kopējais budžets: EUR 6888

Projekta vadītāja: Sigita Skujiņa, biedrības “Latvijas Sarkanā Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” vadītāja,  tālr.: +371 67336653, e-pasts: sigita.skujina@redcross.lv.

Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.