Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts noslēdzies 2017. gada 30. augustā. 


Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš  2017. gada 15.maija īsteno projektu “Pats lemju, pats daru” (Nr.3.4.-20), kas tiek  īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Projekta īstenošanas periods: 2017. gada 15. maijs – 30. augusts.

Projekta mērķis: veicināt LSK darbinieku un brīvprātīgo spēju sniegt Rīgas un Rīgas reģiona iedzīvotājiem kvalitatīvu un daudzpusīgu atbalstu dzīves kvalitātes uzlabošanai, t.sk nodrošināt sociāli mazāk aizsargāto iedzīvotāju interešu aizstāvību.

Projekta īstenošanas vieta: LSK Rīgas centra komiteja, Šarlotes iela 1B, Rīga

Projekta mērķa grupa ir LSK darbinieki un brīvprātīgie, vismaz 60 personas, kuru darbs (t.sk. brīvpratīgais darbs) ir saistīts ar sociālo pakalpojumu nodrošināšanu/ palīdzības sniegšanu Rīgas un Rīgas reģiona mazaisargātākai sabiedrības daļai.

Projekta galvenās aktivitātes un sasniedzamie rezultāti:

Galvenās aktivitātes

Sasniedzamie rezultāti

  • Projekta ietvaros tiks rīkotas trīs apmācības, kur dalībnieki iegūs jaunas un attīstīs jau esošās zināšanas un prasmes par lēmumu pieņemšanu, interešu aizstāvību, argumentēšanu un konfliktu risināšanu, lai pilnvērtīgi spētu sniegt atbalstu, konsultēt un iedrošināt sociāli mazāk aizsargāto Rīgas un Rīgas reģiona iedzīvotājus, tādejādi uzlabojot viņu dzīves kvalitāti un veicinot integrāciju sabiedrībā.
  • Projekta aktivitāšu rezultātā tā dalībnieki tiks mudināti apzināties, ka viņiem ir iespēja mainīt savu dzīvi, uzlabojot tās apstākļus. Projekts ļaus iesaistītajām personām apzināties savas stiprās un vājās puses, iespējas un draudus. Sevis un savu spēju apzināšana ļaus tiem   veiksmīgāk iekļauties darba tirgū un sakārtot savu dzīvi, tādējādi tiks veicināta viņu sociālā integrācija Rīgā.

Apmācības vadīs Inese Šubēvica. Inesei ir augstākā izglītība komunikāciju zinātnēs, ilgstoša pieredze apmācību vadīšanā NVO pārstāvjiem, valsts un pašvaldības institūciju un uzņēmumu pārstāvjiem, jauniešiem, jaunatnes organizāciju un jaunatnes jomas aktīvistiem. Inesei ir pieredze darbā ar dažādām sabiedrības grupām. Inese ir apbrīnojama eksperte un lektore par tādām tēmām kā līdzdalība, interešu aizstāvība, jaunatnes darbs, komunikācija, sadarbība utt.

Projekta kopējais budžets: EUR 1329,18

Projekta vadītāja: Solvita Bespalova, biedrības “Latvijas Sarkanā Krusts” Starptautisko un Sabiedrisko attiecību programmas vadītājas asistente tālr.: +371 67686312, e-pasts: solvita.bespalova@redcross.lv

ZIŅA

FOTO

 

LSK apciemo Rīgas internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem

 

Noris apmācības “INTEREŠU AIZSTĀVĪBA” LSK darbiniekiem un brīvprātīgajiem

 

 

Aicinām uz apmācībām par INTEREŠU AIZSTĀVĪBU

 

Noris apmācības par konfliktu risināšanu un argumentācijas prasmēm

 

 

Aicinām! Apmācības “Argumentācijas prasmes un konfliktu risināšana”

 

Notikušas apmācības par lēmumu pieņemšanu

 

Aicinām uz apmācībām “Lēmuma pieņemšana”

 

 

 

 

LSK viesojas RVVĢ ar interaktīvo spēli “Mazais 100-gades pilsonis”