Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Atzīmējot 10 gadu jubileju, LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļa “atver durvis” interesentiem

18.maijā 2022 Projekti

20. maijā, plkst. 17.00 biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas Lādezera nodaļa Agru ielā 4, Lādezerā, Limbažu novadā (Mazajā Skoliņā), atzīmēs desmit gadu darbošanās jubileju.

Lādezera nodaļa ar 10 biedriem tika nodibināta 2012. gada 20. maijā Lādezera pagastā, un par tās vadītāju tika ievēlēta Marija Vītola. Nodaļā gadu gaitā notikuši daudz un dažādi pasākumi – pirmās palīdzības sacensības un apmācības skolu jauniešiem, tematiskas pēcpusdienas par veselīgu dzīvesveidu, slimību profilaksi, lekcijas par cukura diabētu u.c.

Nodaļas biedri aktīvi līdzdarbojas pagasta ikdienas darbos. Organizē labdarības akcijas ģimenēm ar bērniem, senioriem, piedāvā radošās darbnīcas, piemēram, sveču liešanu, apsveikuma kartiņu gatavošanu, iesaistot gan biedrus, gan pagasta iedzīvotājus.

Talku ietvaros izveidota krāšņa puķu dobe pie skolas. Kā tradīcija Lādezera nodaļai ieviesta peoniju izstāde – “Mana sapņu peonija – Lādezera pagastā”. Katru gadu laika posmā no 17. jūnija – 24. jūnijam izstādē ir iespējas skatīt vairāk kā 300 dažādas peonijas. Tie ir lieli svētki visiem. Nodaļas aktīvie biedri īsteno vēl dažādas aktivitātes ar mērķi veicināt Lādezera iedzīvotāju labklājību.

LSK Vidzemes komiteja kopš janvāra īsteno projektu “LSK Vidzemes komitejas kapacitātes celšana” (Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/019), kura mērķis ir stiprināt LSK Vidzemes komitejas darbību, veicināt atpazīstamību un vairot darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu LSK. Viena no Projekta aktivitātēm ir Atvērto durvju dienas LSK Vidzemes komitejā – iespēja dažādām mērķa grupām uzzināt par LSK darbību konkrētajā teritorijā.

Aicinām interesentus nākt un klātienē iepazīties ar LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļas darbu 20. maijā no plkst. 17.00.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja V. Ķīkule (vivita.kikule@redcross.lv).

Tev varētu arī interēsēt:

Adamovā notikušas sporta spēles Ukrainas bēgļu ģimenēm

Pasākums veltīts Pasaules bēgļu dienai, ko atzīmē 20. jūnijā.

Pasaules bēgļu diena: katram stāstam ir nozīme

Katra bēgļa stāstam ir nozīme, jo tas atspoguļo tūkstošiem citu cilvēku pieredzi.

EAFVP LSK izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

20.jūnijā 2022 Sociālais atbalsts
Izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

Frančesko Roka atkārtoti kļuvis par Starptautiskās SKSP federācijas Prezidentu

20.jūnijā 2022 Starptautiskā sadarbība
Frančesko Roku ievēlēja 192 SKSP nacionālo biedrību pārstāvji federācijas 23. Ģenerālajā asamblejā Ženēvā, Šveicē.