Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Armēnijas un Azerbaidžānas konflikts: ICRC aicina puses saudzēt civiliedzīvotājus

27.septembrī 2020 Starptautiskā sadarbība

Starptautiskā Sarkanā Krusta Komiteja (ICRC, Ženēva) ir noraizējusies par konflikta eskalācijas humāno ietekmi saskarsmes līnijā, kas sākās 2020. gada 27. septembra rītā. Abās pusēs starp upuriem ir civiliedzīvotāji.

ICRC aicina puses veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu civilās dzīves un infrastruktūras ievērošanu un aizsardzību saskaņā ar to pienākumu ievērot starptautisko humanitāro tiesību pamatnoteikumus.

“Mēs atkārtojam savu apņemšanos palīdzēt un atbalstīt tos, kurus skārusi šī eskalācija, kā arī darboties kā neitrāls starpnieks,” sacīja ICRC reģionālais direktors Martins Šūps. “Mēs mudinām puses vienmēr darīt visu iespējamo, lai ievērotu starptautisko humanitāro tiesību principus”.

ICRC šajā reģionā darbojas kopš 1992. gada, veicot humāno darbu saistībā ar Kalnu Karabahas konfliktu. Ar delegāciju Baku un Erevānā un misijas Kalnu Karabahā starpniecību ICRC atbalsta kopienas, kas dzīvo pie Armēnijas un Azerbaidžānas starptautiskās robežas. ICRC strādā arī, lai noskaidrotu pazudušo personu likteni un palīdzētu viņu ģimenēm, apmeklē aizturētos un darbojas kā neitrāls starpnieks, lai atvieglotu atbrīvoto personu pārvietošanu un repatriāciju.

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.