Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši

LSK projekta “ELP[A] 3” noslēgumā 2. jūlijā Lastādijā norisinājās jauniešu mentālās veselības diena “Laiks elpai”. Dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

  • Diena iesākās ar mentālās veselības vēstnešu nodarbību “Kad mērs ir pilns”. Nodarbībā jaunieši domāja par lietām, aktivitātēm, cilvēkiem, kas palīdz justies labāk, veidojot savu pirmās palīdzības aptieciņu savai garīgajai veselībai.
  • Sekoja jogas un meditācijas nodarbība Lienes Kraujas vadībā, ļaujoties kustībai un mieram.
  • Mākslas terapijā Alīna Anna Pitkeviča jauniešiem ļāva izpausties radoši, caur mākslu meklējot veidus mieram un harmonijai.
  • Dienas noslēgumā sekoja vērtīga paneļdiskusija “Prātnīca. Jauniešu mentālās veselības izaicinājumi”, kurā speciālisti diskutēja un skaidroja mentālās veselības nianses jauniešu vecumā, kas tiek darīts, lai to uzlabotu un kur vērsties pēc palīdzības.
  • Vakarā ar muzikālu priekšnesumu iepriecināja mūziķis Tom Simo. Lietus netraucēja izbaudīt mūziku un vērtīgas dienas noslēgumu.

Visas dienas garumā aktivitātes, darbnīcas un sarunas norisinājās arī pie organizācijām “OGLE”, “Piedzīvojumu gars”, TREPES projekts “Spārni”.

Lai visiem būtu laiks mierīgai elpai! 

Jauniešu mentālās veselības diena “Laiks elpai” tiek organizēts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) projekta “Elpo, lai priecātos 3” ietvaros. Projekts “Elpo, lai priecātos 3.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.