Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši

LSK projekta “ELP[A] 3” noslēgumā 2. jūlijā Lastādijā norisinājās jauniešu mentālās veselības diena “Laiks elpai”. Dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

  • Diena iesākās ar mentālās veselības vēstnešu nodarbību “Kad mērs ir pilns”. Nodarbībā jaunieši domāja par lietām, aktivitātēm, cilvēkiem, kas palīdz justies labāk, veidojot savu pirmās palīdzības aptieciņu savai garīgajai veselībai.
  • Sekoja jogas un meditācijas nodarbība Lienes Kraujas vadībā, ļaujoties kustībai un mieram.
  • Mākslas terapijā Alīna Anna Pitkeviča jauniešiem ļāva izpausties radoši, caur mākslu meklējot veidus mieram un harmonijai.
  • Dienas noslēgumā sekoja vērtīga paneļdiskusija “Prātnīca. Jauniešu mentālās veselības izaicinājumi”, kurā speciālisti diskutēja un skaidroja mentālās veselības nianses jauniešu vecumā, kas tiek darīts, lai to uzlabotu un kur vērsties pēc palīdzības.
  • Vakarā ar muzikālu priekšnesumu iepriecināja mūziķis Tom Simo. Lietus netraucēja izbaudīt mūziku un vērtīgas dienas noslēgumu.

Visas dienas garumā aktivitātes, darbnīcas un sarunas norisinājās arī pie organizācijām “OGLE”, “Piedzīvojumu gars”, TREPES projekts “Spārni”.

Lai visiem būtu laiks mierīgai elpai! 

Jauniešu mentālās veselības diena “Laiks elpai” tiek organizēts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) projekta “Elpo, lai priecātos 3” ietvaros. Projekts “Elpo, lai priecātos 3.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta karšu izsniegšana pagarināta līdz 31. oktobrim (LV, UKR)

03.oktobrī 2023 Projekti
LSK līdz 31. oktobrim turpinās izsniegt atbalsta kartes trūcīgām, maznodrošinātām un krīzes situācijā nonākušām ukraiņu ģimenēm Latvijā, kas karadarbības dēļ pametušas Ukrainu un kurās ir bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas 2023/24 mācību gadā izglītību iegūst Latvijas izglītības iestādēs. Lai vienotos par saņemšanas datumu, sazinieties ar Latvijas Sarkanā Krusta reģionālajiem koordinatoriem jūsu reģionā: …

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.