Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ar pasākumu “Starpkultūru virtuve” noslēdzas starptautiskais projekts AVAIL

2020. gada 24. janvārī notika projekta “AVAIL – bēgļu un patvēruma meklētāju (BPM) viedokļu paušanas veicināšana viņu integrācijas un dzīves prasmju uzlabošanai” noslēguma pasākums “Starpkultūru virtuve”. Tā laikā projekta vadītāja Agnese Trofimova prezentēja projekta aktivitātes, sasniegtos rezultātus un iegūtās mācības. Tāpat, bija iespēja noskatīties projekta laikā sagatavotos video no visām projektā iesaistītajām valstīm. Pasākuma dalībnieki savā īpašumā varēja iegūt projekta laikā izstrādātās informatīvās brošūras par tādiem tematiem kā NVO Latvijā un brīvprātīgais darbs, sociālā aizsardzība, veselība, nodarbinātība, izglītība. Brošūru elektroniskās versijas atrodamas ŠEIT

Projektā iesaistītie neformālā gaisotnē kopā ar projekta komandu varēja pārrunāt divu gadu laikā apmeklētās aktivitātes un piedzīvoto.

Pateicoties projektam, LSK bija iespēja organizēt daudz un dažādas integrācijas aktivitātes bēgļiem un patvēruma meklētājiem, kas palīdzēja viņiem labāk iepazīt Latvijas kultūru un integrēties sabiedrībā. Integrācijas aktivitātes bija īpaši nozīmīgas ģimenēm ar bērniem, kas palīdzēja uz brīdi aizmirst pārdzīvoto un kvalitatīvi pavadīt laiku ar savām ģimenēm.

Tāpat, noslēguma pasākumā bēgļi un patvēruma meklētāji, kopā ar sociālajiem mentoriem, gatavoja un prezentēja savus nacionālos ēdienus, ar kuriem cienāja pasākuma dalībniekus.

Projektu finansē Eiropas Savienība. 

Paldies visiem projektā iesaistītajiem par aktīvu dalību tajā!

 

Tev varētu arī interēsēt:

Rīgas seniori devušies pirmajā Veselīgajā pastaigā

17.jūnijā 2021 Uncategorized
2021. gada 15.jūnijā 20 Rīgas seniori devās pirmajā Veselīgajā pastaigā pa Pārdaugavu.

Sākusies pieteikšanās SKSP federācijas inovāciju akadēmijai!

17.jūnijā 2021 Jaunieši
Tiks atbalstīti projekti, kas palīdzēs vietējai kopienai atkopties no pandēmijas.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu pulkstenis. Izdegšana un laika plānošana”

16.jūnijā 2021 Projekti
29. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs Nataļja Gudakovska.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”

16.jūnijā 2021 Projekti
30. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs psiholoģe Gunda Pūce.