Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu stiprina LSK darbu Ziemeļlatgalē

31.martā 2022 Projekti

Laika posmā no 2021. gada maija līdz 2022. gada aprīlim biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Latgales komiteja, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumam, īstenoja projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

Projekta mērķis bija stiprināt LSK Latgales komitejas kapacitāti un ilgtspēju, lai nodrošinātu komitejas patstāvīgu attīstību un jaunu pakalpojumu uzsākšanu.

Projekta ietvaros tika realizētas šādas aktivitātes:

  • sadarbībā ar Vidzemes augstskolu tika veikts pētījums par nepieciešamiem un pieejamiem sociāliem pakalpojumiem Ziemeļlatgales reģionā,
  • vadības procesu uzlabošana/ biznesa kouča mentorings, kuru sniedza drosmes trenere un integrālais koučs Agnija Šmite;
  • darbinieku un brīvprātīgo saliedēšanās pasākums, kuru vadīja piedzīvojuma organizācija “Lūzumpunkts”;
  • darbinieku un brīvprātīgo apmācības par darbu ar sociālajiem tīkliem, kuru vadīja sociālo tīklu saturu un apmācību vadītāja Sindija Bokāne;
  • pieredzes apmaiņas brauciena organizēšana LSK sociālo centru darbiniekiem, lai  sekmētu informācijas un zināšanu apguvi par sociālā centra izveidošanu Rēzeknes novadā.

Projektā kopā iesaistījās 59 LSK brīvprātīgie un darbinieki. Realizējot projekta aktivitātes, LSK Latgales komiteja ir  ieguvusi būtisku resursu – pētījumu, uz sabiedrības vajadzībām balstītu, jaunu  sociālo pakalpojumu attīstībai.  Tāpat tā kļuvusi stiprāka un drosmīgāka, attīstījusi prasmes un rīkus informēt sabiedrību par savu darbu,  ir apzināti LSK Latgales komitejai piemēroti mērķu izstrādes un sasniegšanas vadības rīki, apzinātas komitejas darbības programmu stiprās un vājās puses, kā arī  attīstības iespējas.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.