Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Aktīvie Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā pa maršrutu “Nepazīstamā Vecrīga”

7. jūnijā Rīgā notika pirmā no 12 veselīgo pastaigu cikla, ko senioriem organizē biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Rīgas domes Labklājības departaments. 

Pirmā pastaiga dalībniekus veda maršrutā “Nepazīstamā Vecrīga”. Tikšanās vieta bija Piemineklis latviešu strēlniekiem, plkst. 10.00. Pastaiga sākās Ūdensvada ielā, tad tika iepazītas Peldu un Mārstaļu ielas, iespējams, nepamanītos pagalmus un ēkas, Mārstaļu un Minsterejas ielas. Pastaigā bija iespēja apskatīt fragmentu no 13.gadsimta Rīgas mūra. Pastaiga turpinājās pa Rīdzenes ielu, vedot atpakaļ Vecrīgas centra virzienā. Pastaigā iepazītas tādas Vecrīgas vietas, kas  netiek iekļautas tradicionālajos  tūrisma maršrutos. Šo ielu  stāsti ir citādi, bet ne mazāk interesanti. Ceļš veda arī gar senāko aptieku –  seniori uzzināja par vitamīniem un medikamentiem kas tiek lietoti ikdienā, to ietekmi un seno medicīnu. 

Pastaigas ir bez maksas, gida pavadībā – pauzēs ir iespēja vingrot sporta trenera vadībā. 

Ja nepaspējāt doties šajā pastaigā, nekas nav nokavēts. Maršrutā “Nepazīstamā Vecrīga” pastaigas notiks arī 5. jūlijā un 2. augustā. Lai pieteiktu savu dalību, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 27812388 vai rakstīt uz ekskursijas@redcross.lv.


Visu pastaigu kalendārs un maršrutu apraksti pieejami šeit

 

Tev varētu arī interēsēt:

Adamovā notikušas sporta spēles Ukrainas bēgļu ģimenēm

Pasākums veltīts Pasaules bēgļu dienai, ko atzīmē 20. jūnijā.

Pasaules bēgļu diena: katram stāstam ir nozīme

Katra bēgļa stāstam ir nozīme, jo tas atspoguļo tūkstošiem citu cilvēku pieredzi.

EAFVP LSK izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

20.jūnijā 2022 Sociālais atbalsts
Izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

Frančesko Roka atkārtoti kļuvis par Starptautiskās SKSP federācijas Prezidentu

20.jūnijā 2022 Starptautiskā sadarbība
Frančesko Roku ievēlēja 192 SKSP nacionālo biedrību pārstāvji federācijas 23. Ģenerālajā asamblejā Ženēvā, Šveicē.