Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Aicinām bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Gribu Tev palīdzēt smaidīt”!

29.oktobrī 2021 Humanitāte

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Gribu Tev palīdzēt smaidīt”. Konkursa mērķis ir mudināt bērnus aizdomāties par to, kā viņi spēj iepriecināt savus līdzcilvēkus.

Dažkārt, lai kādā citā raisītu smaidu un prieku, nav nepieciešamas lielas pūles – tas var būt laipns vārds, jauks novēlējums vai sniegta palīdzīga roka. Šajā sarežģītajā laikā jo īpaši svarīga ir līdzjūtības, labestības un savstarpējās cieņas veicināšana sabiedrībā.

Zīmējumus aicinām veidot uz A4 formāta lapām, izmantojot krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, pildspalvas un zīmēšanai paredzētas krāsas.

Darbus lūdzam līdz 22. novembrim elektroniski sūtīt biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts”, rakstot uz e-pastu solvita.bespalova@redcross.lv. E-pasta tematā jāievieto norādi “Zīmējumu konkursam”, bet tekstā nepieciešams atzīmēt:

  • darba autora vārdu, uzvārdu, vecumu;
  • pilsētu /pagastu vai novadu, kurā dzīvo;
  • kontaktinformāciju.

Norādīto e-pasta adresi saziņai aicinām izmantot arī gadījumā, ja rodas jautājumi saistībā ar konkursa norisi, darbu iesūtīšanu un citu saistītu informāciju.

Trīs labāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas no LSK. Ļoti vēlamies zināt, kurš mākslas darbs kļūs par LSK Ziemassvētku kartiņas vāka noformējumu! Konkursa rezultāti tiks paziņoti LSK mājaslapā www.redcross.lv un LSK facebook.com lapā.

Tāpat, no iesūtītajiem labestības zīmējumiem tiks veidota sirsnīga darbu izstāde digitālā formātā, kas būs skatāma LSK mājaslapā un facebook.com lapā.

Afiša PDF formātā pieejama ŠEIT!

Par to, kā veicās 2020. gada zīmējumu konkursā “Uzzīmē labestību”, aicinām lasīt ŠEIT.  Visu 2020. gadā iesūtīto darbu galerija ir aplūkojama ŠEIT.

Kopā varam palīdzēt!


Noslēdzies zīmējumu konkurss “Gribu Tev palīdzēt smaidīt”

Ziņa publicēta 02.12.2021.

2021. gada 22. novembrī noslēdzās biedrības “Latvijas Sarkanā Krusta” (LSK) rīkotais bērnu zīmējumu konkurss “Gribu Tev palīdzēt smaidīt”.

Konkursa mērķis bija mudināt bērnus aizdomāties par to, kā viņi spēj iepriecināt savus līdzcilvēkus. Dažkārt, lai kādā citā raisītu smaidu un prieku, nav nepieciešamas lielas pūles – tas var būt laipns vārds, jauks novēlējums vai sniegta palīdzīga roka. Šajā sarežģītajā laikā jo īpaši svarīga ir līdzjūtības, labestības un savstarpējās cieņas veicināšana sabiedrībā. 

Sirsnīgi pateicamies par saņemtajiem 42 zīmējumiem, kurus veidojuši bērni vecumā no 2 līdz 15 gadiem!

“Iepazīstoties ar katra bērna veidoto zīmējumu, priecājamies un apzināmies, ka katrs no darbiem veidots ar mīlestību, ar domām par visu labo, kas mīt bērnos un viņiem līdzās. Katrs no zīmējumiem līdzi nes savu stāstu par smaidu, paīdzību citiem un līdzjūtību!”, ar pārdomām dalās zīmējumu konkursa koordinatore Solvita Bespalova. 

Rezultāti

1. vieta: Jūlija Rubļova, 12 gadi, Riebiņu vidusskola, Preiļu novads

2. vieta: Anastasija (7 gad)i un Viktorija Strazdiņas (6 gadi), Dagda, Krāslavas novads

3. /4. vieta: 

  • Evelīna Rumaka, 12 gadi, Riebiņu vidusskola, Preiļu novads

  • Mona Apse, 3 gadi, Valdemārpils

Apsveicam!

Sakām sirsnīgu paldies ikviena zīmējuma autoram par dalību konkursā, paldies pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, bērnu vecākiem un ikvienam, kas palīdzēja bērniem viņu darbus nosūtīt LSK! Kopā varam palīdzēt!

Ar visiem zīmējumiem aicinām iepazīties tiešsaistes izstādē ŠEIT!

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.