Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

19 ģimenes Rēzeknē un Ludzā iekopušas savu dārzu: noslēdzas projekts “Darba spars Rēzeknē 2022”

01.septembrī 2022 Komitejas

Augustā LSK Latgales komitejas īstenotā projekta “Darba spars Rēzeknē 2022” ietvaros projekta darba grupa devās pie projekta dalībniekiem, lai kopīgi apskatītu un novērtētu viņu iekoptos dārzus un līdz šim izaudzēto ražu.

Kā atzīmēja dalībnieki, vasara bija pietiekoši silta, lai dārzā augtu dārzeņi. Protams, bija arī jāiegulda darbs laistīšanas procesā, taču rezultāts ir tā vērts.

Darba grupa redzēja izaudzēto gan siltumnīcās, gan dārza vagās. Abas puses ir apmierinātas ar veiksmīgi sasniegtajiem rezultātiem.

Jau vairākus gadus pēc kārtas Latgales komiteja saņem finansiālo grantu no Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsta programmā “Pats savam saimes galdam”. Arī šogad projektā iesaistījās 13 Rēzeknes pilsētas un 6 Ludzas novada ģimenes. Projekta ietvaros ģimenēm tika izsniegtas sēklas, stādi, darba rīki un minerālmēslojums, lai tās varētu ierīkot savu mazdārziņu.

Projektā piedalījās 75 personas, 41 bērnu ieskaitot.

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām svētkos iepriecināt līdzcilvēkus – kopā ar LSK jauniešiem iespēja apciemot sociālo centru klientus

29.novembrī 2022 Uncategorized
Kā katru gadu, tuvojoties Ziemassvētku laikam, aicinām visus darīt labu! LSK Jaunatnes brīvprātīgie svētku laikā dosies uz LSK dienas aprūpes centru “Stropiņš” un krīzes centru “Burtnieks”, lai iepriecinātu tur esošos klientus.  Kad? 16. decembrī dienas centrā “Stropiņš” 17.decembrī krīzes centrā “Burtnieks”  Dienas centrs “Stropiņš” uzņem bērnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem un piedāvā tiem …

LSK Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju Dienas aprūpes centrā “Valka”

28.novembrī 2022 Uncategorized
Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju uz pilnu darba laiku Dienas aprūpes centrā “Valka”. Galvenie amata pienākumi: klientu sociālās rehabilitācijas plānu sastādīšana, atbilstoši identificētajām problēmām; klienta sociālo prasmju uzlabošana un jaunu prasmju attīstības veicināšana; izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu organizēšana, veicinot klienta līdzdalību tajos; klientu sociālās aktivitātes sekmēšana, palīdzot saglabāt aktīvu …

Iedzīvotāji aicināti sarūpēt dāvanas patvēruma meklētāju bērniem

24.novembrī 2022 Uncategorized
Lai piedalītos labdarības akcijā, aicinām zvanīt pa tālruni 29249232.

Ukraiņu bērniem iespēja mācīties latviešu valodu Rīgā (українською мовою)

23.novembrī 2022 Sociālais atbalsts
Денний центр "Стропіньш" "Латвійський Червоний Хрест"  пропонує підтримку українським дітям та молоді у процесі навчання та покращення навичок латиської мови очно, в Іманті, Рига.

LSK atzīmē 104. dibināšanas gadadienu

20.novembrī 2022 Sveicam
Paldies visiem LSK biedriem, brīvprātīgajiem un darbiniekiem par Sarkanā Krusta stiprināšanu Latvijā!

Daudz laimes, Latvija!

18.novembrī 2022 Sveicam
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā! Saules mūžu Latvijai!