Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, Sekretariāts

Kontaktinformācija  Darba laiks  

Adrese: Šarlotes iela 1D, Rīga, LV-1001, Latvija

Tālrunis: +371 67336651

Fakss: +371 67336652

E-pasts: secretariat@redcross.lv

Reģistrācijas Nr.: 40008002279

Luminor bankas konta Nr.: LV87RIKO0002010021481

Mājas lapa: www.redcross.lv

Sociālie tīkli: www.facebook.com/LatvijasSarkanaisKrusts

Pr.,O.,T.,C. plkst. 08:30-17:00 Pk. plkst. 08:30-16:00  

 

 

 

Kontaktinformācija 

Viktors Jaksons

Prezidents

Tālr.: +371 67686314

e-pasts: viktors.jaksons@redcross.lv

Uldis Līkops

Ģenerālsekretārs

Tālr.: +371 67686301

e-pasts: uldis.likops@redcross.lv

Jana Lapčenoka

Personāla vadītāja

Tālr.: +371 67686300

e-pasts: jana.lapcenoka@redcross.lv

Ženija Krasovska

Biroja vadītāja

Tālr.:+371 67686306

e-pasts: zenija.krasovska@redcross.lv

Agnese Trofimova

Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686312

e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

Aija Strazda 

Projektu vadītāja

Tālr.:+371 67336653

e-pasts: aija.strazda@redcross.lv

Aelita Ivdra

Galvenā grāmatvede

Tālr.: +371 67686313

e-pasts: aelita.ivdra@redcross.lv

Sigita Skujiņa 

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja

Tālr.:+371 67336653

e-pasts: sigita.skujina@redcross.lv ; youth@redcross.lv

Andris Kikusts

Humānās palīdzības programmas vadītājs

Tālr.: +371 67686306

e-pasts: andris.kikusts@redcross.lv

Ilona Luste

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja

Tālr.: +371 67336650

e-pasts: pirmapalidziba@redcross.lv, ilona.luste@redcross.lv

Alīna Kaņepa

Meklēšanas dienesta koordinatore

Tālr.: +371 26143344

e-pasts: meklesana@redcross.lv

Agija Saukuma

LSK biroja “Aprūpe mājās”  biroja vadītāja

Tālr.: +371 66103077

e-pasts: agija.saukuma@redcross.lv

 

Alla Kruglova

Eiropas atbalsta fonda programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686304

e-pasts: alla.kruglova@redcross.lv

Kristīne Besedina

Īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks” vadītāja

Tālr.: +371 67436672

e-pasts: kristine.besedina@redcross.lv

Gundega Rupenheite

Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšanas patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu projekta vadītāja

Tālr.: +371 28379100

e-pasts: gundega.rupenheite@redcross.lv

Ieva Antonsone

Krīzes centra “Burtnieks” vadītāja

Tālr.: +371 67202832, diennakts tālr.: +371 67202737

e-pasts: ieva.antonsone@redcross.lv

 

Gundega Dambe

Cilvēkresursu attīstības un veselības veicināšanas programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686304

e-pasts: gundega.dambe@redcross.lv