Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noticis apzinātības pārgājiens Saulrieta takā

24.jūlijā 2020 Jaunieši

17. jūlijā norisinājās apzinātības pārgājiens projekta “ELP[A] 2 – Elpo, lai priecātos!” ietvaros. Pārgājiena laikā jauniešiem bija iespēja atgriezties šeit un tagad, sajūtot savu elpu un smaržas, sadzirdot skaņas un pamanot apkārtējās krāsas. Ar uzdevumiem un apzinātības pamatuzdevumiem iepazīstināja psiholoģe, deju un kustību terapeite Indra Majore- Dūšele. Viņa atgādināja, ka apzinātība ir neskriešana ne uz priekšu, ne atpakaļ, bet šī mirkļa pamanīšana. Vairākkārt, Indra atzīmēja: “Uzmanība vienmēr aizpeldēs, bet svarīgi to mīļi atgriezt atpakaļ”. 

„Apzinātība ir uzmanības vēršana un atvērtība tagadnes pieredzei, no viena mirkļa nākamajā, ar pieņemošu un labvēlīgu attieksmi pret lietām tādas, kādas tās ir.” – Miervidi

3 kilomentru garumā jaunieši devās pārgājienā gar jūru, kāpās. Tāpat, bija iespēja apgulties un sajust savu ķermeni ekspertes Indras vadībā. Pasākums noslēdzās ar dalīšanos pieredzētajā, pamanītajā un arī sajūtās, atziņās. Galapunktā jauniešiem bija sagatavots pikniks ar gardām uzkodām, lai pēc pārgājiena būtu enerģijas pilni doties tālāk jau nedaudz vairāk apzinoties – šeit un tagad.

Uz tikšanos nākamajos projekta pasākumos!

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. 

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši Daugavpilī organizējuši nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”

13.augustā 2020 Komitejas
No 27. līdz 31. jūlijam LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši organizēja vasaras nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”.

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

13.augustā 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 13.08.2020.

LSK aicina Jūrmalniekus piedalīties jogas nodarbībās

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalā deklarētas personas ar invaliditāti septambrī piedalīties bezmaksas jogas nodarbībās.

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalniekus bez maksas apgūt šūšanas prasmes

13.augustā 2020 Komitejas
LSK un Jūrmalas dome aicina jūrmalniekus septembrī piedalīties regulārās šūšanas nodarbībās.

Sveicam jauniešus starptautiskajā jaunatnes dienā!

12.augustā 2020 Jaunieši
Sirsnīgi sveicieni Starptautiskajā jaunatnes dienā 2020! Esam neizsakāmi pateicīgi par katru radošo, sirsnīgo, atbildīgo, līdzjūtīgo un darošo jaunieti, kas savā ikdienā, darot lielākas un mazākas lietas, veido labāku un skaistāku pasauli! Paldies visiem LSK Jaunatnes jauniešiem par to, ka esat! Šī diena ir JŪSĒJĀ! 

Kas jāzina, dodoties uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā?

12.augustā 2020 Pirmā palīdzība
Slimību profilakses un kontroles centrs speciālisti atgādina, kas jāievēro, dodoties uz svētkiem Aglonā.