Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, Sekretariāts

Kontaktinformācija  Darba laiks
Adrese: Šarlotes iela 1D, Rīga, LV-1001, Latvija

Tālrunis: +371 67336651

Fakss: +371 67336652

E-pasts: secretariat@redcross.lv

Reģistrācijas Nr.: 40008002279

Luminor bankas konta Nr.: LV87RIKO0002010021481

Mājas lapa: www.redcross.lv

Sociālie tīkli: www.facebook.com/LatvijasSarkanaisKrusts

Pr.,O.,T.,C. plkst. 08:30-17:00 Pk. plkst. 08:30-16:00

 

Kontaktinformācija 

Viktors Jaksons

Prezidents

Tālr.: +371 67686314

e-pasts: viktors.jaksons@redcross.lv

 

Jana Lapčenoka

Personāla vadītāja

Tālr.: +371 67686300

e-pasts: jana.lapcenoka@redcross.lv

 

Agnese Trofimova

Starptautisko un Sabiedrisko attiecību programmu vadītāja

Tālr.: +371 67686312

e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

 

Aelita Ivdra

Galvenā grāmatvede

Tālr.: +371 67686313

e-pasts: aelita.ivdra@redcross.lv

 

Andris Kikusts

Humānās palīdzības programmas vadītājs

Tālr.: +371 67686306

e-pasts: andris.kikusts@redcross.lv

 

Alīna Kaņepa

Meklēšanas dienesta koordinatore

Tālr.: +371 26143344

e-pasts: meklesana@redcross.lv

 

Alla Kruglova

Eiropas atbalsta fonda programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686304

e-pasts: alla.kruglova@redcross.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uldis Līkops

Ģenerālsekretārs

Tālr.: +371 67686301

e-pasts: uldis.likops@redcross.lv

 

Ženija Krasovska

Biroja vadītāja

Tālr.:+371 67686306

e-pasts: zenija.krasovska@redcross.lv

 

Aija Strazda 

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja

Tālr.:+371 67336653

e-pasts: aija.strazda@redcross.lv

 

Veselības veicināšanas programma

Tālr.: +371 67686307

e-pasts: aija.strazda@redcross.lv

 

Ilona Luste

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja

Tālr.: +371 67336650

e-pasts: ilona.luste@redcross.lv

 

Agija Saukuma

LSK biroja “Aprūpe mājās”  biroja vadītāja

Tālr.: +371 66103077

e-pasts: agija.saukuma@redcross.lv

 

Kristīne Besedina

Īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks” vadītāja

Tālr.: +371 67436672

e-pasts: kristine.besedina@redcross.lv

 

Ieva Antonsone

Krīzes centrs “Burtnieks” vadītāja

Tālr.: +371 67202832, diennakts tālr.: +371 67202737

e-pasts: ieva.antonsone@redcross.lv