Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, Sekretariāts

Kontaktinformācija  Darba laiks
Adrese: Šarlotes iela 1D, Rīga, LV-1001, Latvija
Tālrunis: +371 67336651
Fakss: +371 67336652
E-pasts: secretariat@redcross.lv

Reģistrācijas Nr.: 40008002279

DNB bankas konta Nr.: LV87RIKO0002010021481

Mājas lapa: www.redcross.lv
Sociālie tīkli: www.facebook.com/LatvijasSarkanaisKrusts

Pr.,O.,T.,C. plkst. 08:30-17:00
Pk. plkst. 08:30-16:00

LSK-sekretariats (1)LSK sekretariāts Šarlotes ielā 1D, Rīgā

 

 

 

Viktors Jaksons
Prezidents
Tālr.: +371 67686314
e-pasts: viktors.jaksons@redcross.lv

Jana Lapčenoka
Personāla vadītāja
Tālr.: +371 67686300
e-pasts: jana.lapcenoka@redcross.lv

Agnese Trofimova
Starptautisko un Sabiedrisko attiecību programmu vadītāja
Tālr.: +371 67686312
e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

Aelita Ivdra
Galvenā grāmatvede
Tālr.: +371 67686313
e-pasts: aelita.ivdra@redcross.lv

Jānis Ostrovskis

Humānās palīdzības programmas vadītājs
Tālr.: +371 67686306
e-pasts: janis.ostrovskis@redcross.lv

Alīna Kaņepa
Meklēšanas dienesta koordinatore

Tālr.: +371 67336650
e-pasts: meklesana@redcross.lv

Kristīne Besedina
Īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks” vadītāja
Tālr.: +371 67436672
e-pasts: kristine.besedina@redcross.lv

Ieva Antonsone
Krīzes centrs “Burtnieks” vadītāja
Tālr.: +371 67202832, diennakts tālr.: +371 67202737
e-pasts: ieva.antonsone@redcross.lv

Uldis Līkops
Ģenerālsekretārs
e-pasts: uldis.likops@redcross.lv

Ilze Litvinska
Biroja vadītāja
Tālr.: +371 67686306
e-pasts: ilze.litvinska@redcross.lv 

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Tālr.: +371 67336653
e-pasts: youth@redcross.lv

Laila Štāle
Veselības veicināšanas programmas vadītāja
Tālr.: +371 67686307
e-pasts: laila.stale@redcross.lv

Alla Kruglova
EK Pārtikas komplektu izdales projekta vadītāja
Tālr.: +371 67686304
e-pasts: alla.kruglova@redcross.lv

Ilona Luste
Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja
Tālr.: +371 67336650
e-pasts: ilona.luste@redcross.lv

Agija Saukuma
LSK biroja “Aprūpe mājās”  Vecākais sociālais darbinieks
Tālr.: +371 66103077
e-pasts: agija.saukuma@redcross.lv