Rīgas skolu jauniešu pirmās palīdzības sniegšanas atlases kārtas sacensības 2018.gada 10.maijā

Ziņa publicēta 14.05.2018.

Veiksmīgi norisinājušās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts”, organizētās Rīgas pilsētas Pirmās palīdzības sniegšanas atlases kārtas sacensības. 10.maijā tās notika Rīgas Mūzikas internātvidusskolā, piedaloties 27 komandām – 14 pamatskolu un 13 vidusskolu grupā.

Sacensību laikā katrs komandas dalībnieks izlozēja individuāli veicamo uzdevumu kādā no 3 etapiem – pirmās palīdzības testā, atdzīvināšanas pasākumu veikšanā vai praktiskajā etapā ar 3 dažādiem cietušajiem. Ar grimētāju un statistu palīdzību skolēniem bija iespēja darboties dzīves īstenībai pietuvinātos nelaimes gadījumos, kā arī informatīvā etapā vairāk uzzināt par traumu veidiem un prakstiskām mācībām izmanojot mulāžas. Izveidotie etapi saskaņoti LR LM Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā.

Sacensību rezultātā noskaidrotas tās 16 labākās komandas, kuras piedalīsies fināla sacensībās 15.maijā Rīgas Mūzikas internātvidusskolā, Kalnciema ielā 160.

Visām komandām paldies par ieguldīto darbu sagatavošanās posmā un sacensību laikā, finālistiem veiksmi un izturību 15.maija finālā! Īpašs paldies par atbalstu uzņēmumam SIA ‘’VENDEN’’ par sacensību dalībniekiem nodrošināto dzeramo ūdeni un Rīgas Mūzikas internātvidusskolas kolektīvam par atbalstu sacensību organizēšanā. Laipni lūgti iepazīties ar kopvērtējuma rezultātiem ŠEIT!