LSK ĪUM „Burtnieks” iemītnieki piedalās Ulubeles Cilvēcības stundā

1.martā biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” īslaicīgās uzturēšanās mītnē „Burtnieks” (turpmāk – Burtnieks) mītošās ģimenes apmeklēja Ķīpsalas izstāžu halli, kur Latvijas grāmatu izstādes 2015 ietvaros norisinājās dzīvnieku patversmes „Ulubele” (turpmāk – Ulubele) organizētā Cilvēcības stunda.

Ķīpsalas hallē Ulubeles komanda kopā ar astaini Bellu mīļi sagaidīja Cilvēcības stundas dalībniekus un jau pēc mirkļa dalībnieki tika iesaistīti dažādos interaktīvos pasākumos, ar kuru palīdzību dalībniekiem tika nodota informācija saistībā ar tēmām par atbildību un rūpēm par mājdzīvnieku.

Līdztekus komunikācijai ar astaini Bellu, bērniem bija iespēja iepazīties un sadraudzēties ar desmit gadus jauno karalisko pitona meiteni, kuras dzimtene ir Dienvidāfrika.

Tāpat, Latvijas grāmatu izstādes 2015 ietvaros bērniem tika piedāvāta iespēja aktīvi iesaistīties dažādās rotaļās, spēlēt cirku, zīmēt, izbraukt ar kartingu un kopumā jautri pavadīt laiku.

Sirsnīgs paldies Taxi.lv komandai, kuri droši un komfortabli nogādāja Burtnieka iemītniekus izstādē!

Foto kolāža

Aktivitāte tiek īstenota projekta Nr. 2013.EEZ/PP/1/MAC/020/047 „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts” ietvaros EEZ finanšu instrumenta programmas „NVO fonds” apakšprogrammā „NVO projektu programma”.

 Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
www.ulubele.org /www.eeagrants.org

  Logo Norway SIFUlubele logo