Cēsīs atklāta naktspatversme un atskurbtuve

Ziņa publicēta 10.10.2017.

2017. gada 3. oktobrī Cēsīs, Slimnīcas ielā 9, atvērta naktspatversme un patversme ar atskurbināšanu. Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” nodrošina šo pakalpojumu sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību, Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests” un SIA “Cēsu Klīnika”.

Naktspatversmes pakalpojums tiek nodrošināts klientiem, kas nav alkohola reibumā 12 personām un atskurbināšanai 6 personām. Patversmes ar atskurbināšanu pakalpojums tiek nodrošināts diennakts režīmā.  Naktspatversmes darba laiks vasaras periodā (maijs–septembris) no plkst. 20:00 līdz plkst.07:00 un ziemas periodā (oktobris–aprīlis) no plkst. 18:00 līdz plkst. 08:00.

Iestādes klientiem tiek nodrošināta klientu nepārtraukta uzraudzīšana, personu drošība, pirmās palīdzības sniegšanu nepieciešamības gadījumā, operatīvo dienestu izsaukšanu, drēbju nomaiņu, apģērba mazgāšanu, brokastis, vakariņas, sociālā darbinieka konsultācijas.

Iestāde sadarbojas ar sociālo dienestu, pašvaldības un valsts policiju, tuberkulozes un plaušu slimību kabinetu, SIA “Cēsu klīnika”, ģimenes ārstiem un citām institūcijām.

Vairāk iespējams lasīt: