55 Latvijas iedzīvotāji dodas veselību veicinošā ekskursijā un apciemo Līgatni

Ziņa publicēta 07.10.2019.

2019. gada 6. oktobrī 55 Latvijas iedzīvotāji vecuma grupā 55+ devās veselības veicināšanas ekskursijā uz Līgatni!

Pēc izbraukšanas no Rīgas centra ekskursanti devās iepazīt Līgatni un Vidzemes dabas takas. Ekskursijas dalībnieki apciemoja Vienkoču dabas parku, kur izzināja parka teritoriju, apskates objektus, devās veselīga pastaigā pa parka teritoriju.

Ekskursijas laikā tika organizēta Cigun nodarbība, kas ļāva ekskursantiem izkustēties, reizē apgūstot dažādus mājās apstākļos veicamus vingrinājumus, lai kustību un aktivitāti ieviestu arī ikdienā. Pēc sportiskajām aktivitātēm un pusdienām, dalībnieki devās izzināt Līgatnes padomju slepeno bunkuru. Tāpat, tika organizētas dabīgās kosmētikas gatavošanas meistarklase. Ikvienam bija iespēja sev pagatavot dabīgu, ekoloģisku lūpu balzāmu, kas būs noderīgs vējainās rudens dienās.

Pakalpojumu “Bezmaksas izglītojošas un veselības veicinošas ekskursijas Latvijas iedzīvotājiem vecuma grupā 55+” finansē Eiropas Sociālais fonds projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros.

Liels paldies atbalstītājam “Ķekavas avots”!

Vairāk par šo Latvijas Sarkanā Krusta projektu var lasīt ŠEIT.