Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ jaunieši apciemo Rīgas sociālās aprūpes centra “Mežciems” iemītniekus

15.maijā 2019 Uncategorized

Ziņa publicēta 15. 05. 2019.

 

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas centra nodaļas brīvprātīgie 17. aprīlī viesojās Rīgas sociālās aprūpes centrā “Mežciems”, kur kopā ar centra iemītniekiem gan vingroja, gan nodevās jautrām spēlēm, lai noskaņotos Lieldienām. Sākotnēji tika iekustinātas rokas, pleci un kājas, bet pēc tam lielā jautrībā aizritēja “Mēmais šovs”, kā arī personību minēšanas spēle. “Mēmajā šovā” atveidoto vārdu klāstā bija pūpoli, olu ripināšana, sīpolu mizas, saullēkts, tāpat arī sāls, šūpoles un odi – viss, kas piedienas īstām Lieldienu tradīcijām.

Savukārt, personību atminēšanas spēlē pārējiem iemītniekiem tika atklāts, kurā ievērojamā cilvēkā uz brīdi iemiesojas kāds viņu līdzgaitnieks, kamēr viņam pašam tas jāuzmin, pārējiem uzdodot jautājumus un saņemot  atbildes “jā” vai “nē”. Ievērojamu personību pulkā bija gan Raimonds Pauls, gan Vija Artmane, basketbola leģenda Uļjana Semjonova, bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un pat Lieldienu zaķis! Jāteic, ka centra ļaudis bija radoši, iedvesmas un izdomas bagāti un aktīvi visā iesaistījās.

Noslēgumā vēlreiz sekoja ar Lieldienu tematiku saistīta fiziska izkustēšanās, kā arī kopīgas dziesmas. Pēc latviešu tautasdziesmas “Bēdu manu, lielu bēdu” brīvprātīgie puiši no Indijas dalījās savos iespaidos par Latviju un veltīja sanākušajām dāmām dziesmu no dzimtenes.

Ja arī tu vēlies veltīt savu laiku, lai iepriecinātu citus, pievienojies mūsu pulkam!

Kļūsti par Latvijas Sarkanā Krusta brīvprātīgo – http://www.redcross.lv/lv/iesaisties/ka-klut-par-brivpratigo/
#LatvijasSarkanaKrustaJaunatne #BūsimPozitīvi #KopāVaramPalīdzēt #Volunteering

 

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26