Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Kurzemes komitejā palīdz jaunajiem vecākiem

02.martā 2016 Komitejas 1

20160229_16515829. februāra saulainā pēcpusdienā, ar jaunajām māmiņām un tētiem Talsos notika labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” vēstneses, psiholoģijas zinātņu doktores Diānas Zandes lekcija “Kā izprast savu mazuli?”. Täs laikā biedrības “Latvijas Sarkanā Krusta” Kurzemes komiteja jaunajiem vecākiem ziedoja bērnu pūriņus.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota programma, sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija”. Tās mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Pasākums notika Talsu novada pašvaldības administratīvā centrā, Kareivju ielā 7, sadarbībā ar Talsu novada fondu un Talsu novada pašvaldības Sociālo dienestu, un lekcija tika piedāvāta bez maksas. Tās laikā jaunajiem vecākiem tika sniegta palīdzība noskaidrot ne tikai par bērnu audzināšanu aktuālus jautājumus, piemēram, kā nomierināt mazuli, kurš daudz raud, kāpēc mazulis nepakļaujas dienas režīmam, kā zināt, vai bērna attīstība notiek atbilstoši laikam, u.c., bet arī sniedza emocionālo atbalstu pašiem vecākiem.

Autiņbiksītes, karotīte, mitrās salvetes, traipu mazgāšanas līdzeklis, knupītis un citas mazuļu vajadzīgās lietas ir tikai dažas no lietām vienā mazuļu pūriņā. Pasākuma ietvaros LSK Kurzemes komiteja dalījās priekā ar trūcīgajiem jaunajiem vecākiem, ziedojot 23 šādus bērnu pūriņus.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

14.jūlijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības. Grafiks atjaunots 14.07.2020.

LSKJ jaunieši viesojas CHAULA TV un stāsta par “Zaļo jūliju”

10.jūlijā 2020 Jaunieši
10. jūlijā LSKJ jaunieši viesojās ChaulaTV un pastāstīja par "Zaļo jūliju" un citām LSKJ aktivitātēm.

LSKJ jaunieši Ādažu novadā bērniem māca pirmo palīdzību

10.jūlijā 2020 Jaunieši
30. jūnijā LSKJ pārstāvji viesojās bērnu nometnē “Iespēju misija” Ādažu novadā, mācot pirmo palīdzību.

LSK aicina uz koptreniņu un informatīvo pasākumu

10.jūlijā 2020 Projekti
LSK aicina Rīgas iedzīvotājus (13 - 30 gadi) piedalīties koptreniņā / informatīvā pasākumā!

LSKJ aicina piedalīties apzinātības pārgājienā

10.jūlijā 2020 Jaunieši
17. jūlijā LSKJ Rīgas nodaļas jaunieši aicina piedalīties apzinātības pārgājienā pa Saulkrastu saulrieta taku.

LSKJ Daugavpils jaunieši piedalās pasākumā Baltkrievu kultūras centrā

09.jūlijā 2020 Komitejas
17. jūnijā Baltkrievu kultūras centrā Daugavpilī LSK Daugavpils komitejas jaunieši piedalījās pasākumā "Atvērto durvju dienu".