Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Kontaktinformācija Kontaktpersona  
Adrese: Šarlotes 1D, Rīga, LV-1001
Tālrunis: +371 67336653
E-pasts:sigita.skujina@redcross.lvyouth@redcross.lv
LSKJ Facebook.com lapa: https://www.facebook.com/lsk.jaunatne/

Sigita Skujiņa 
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja

 

 

 

 

KAS MĒS ESAM?

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) ir bierdības “Latvijas Sarkanais Krusts” jaunatnes organizācija, kas strādā ar bērniem un jauniešiem. Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne savu darbību Latvijā uzsākusi 1923. gadā. LSKJ ir viena no lielākajām jaunatnes apvienībām Latvijā!

MĒS ESAM:

☑️ Humāni, jo cienām cilvēka dzīvību.
☑️ Objektīvi, jo nešķirojam cilvēkus pēc to ādas krāsas, reliģiskās piederības vai uzskatiem.
☑️ Neitrāli jo neiesaistāmies politiskos un reliģiskos strīdos.
☑️ Neatkarīgi, jo darbojamies savu mērķu vadīti.
☑️ Brīvprātīgi, jo nesaņemam atalgojumu par savu darbu.
☑️ Vienoti, jo cenšamies sasniegt vienus un tos pašus mērķus visā Latvijā un pasaulē.
☑️ Visaptveroši, jo mēs mākam savienot patīkamo ar lietderīgo!

Iespēja skolām, jauniešu centriem un sabiedrībā aktīviem jauniem cilvēkiem visā Latvijā papildināt savas zināšanas un prasmes:

Vai Tu jau darbojies jaunatnes jomā Latvijā un Eiropā vai gatavojies to darīt? Vai Tev ir jautājumi par to kā, ko, kāpēc strādāt ar jauniešiem, neatkarīgi no tā, vai esi pats jaunietis (13-30 gadi) vai strādā ar jauniešiem? Vai Tu vēlies uzzināt, kā kļūt prasmīgākam, profesionālākam, produktīvākam, iedvesmojošākam, ietekmīgākam, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā un Eiropā? Ja kāds no  tematiem Tev ir aktuāls, ja vēlies iesaistīties vienā no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, raksti mums uz youth@redcross.lv vai zvani pa tālr. +371 67336653 un mēs Tev palīdzēsim! Esam gatavi doties uz Tavu skolu vai jauniešu centru, lai vari uzzināt klātienē par iespēju veidot Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļu Tavā pilsētā, pagastā, skolā un ietekmēt notikumus sev apkārt!

 

JA ARĪ TU VĒLIES KĻŪT PAR VIENU NO MUMS, PIEVIENOJIES!