Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iepazīsti, uzzini, pievienojies: LSKJ jauniešu stāsti

07.janvārī 2021 Jaunieši

Pirmā palīdzība ir viena no tēmām, ar ko strādā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, lai sekmētu bērnu un jauniešu drošību un veselību.

Pēdējos divos gados dažādās pilsētās ir nodrošināta gan tālāk-izglītotāju apmācība, gan nodarbības un paraugdemonstrējumi ģimenēm, bērniem, jauniešiem, kā arī dažādu informatīvu materiālu veidošana.

No 2019. gada augusta līdz 2020. gada decembrim arī Eiropas Solidaritātes Korpusa Solidaritātes projekta “Viena dzīvība” ietvaros ar Eiropas Komisijas un Jaunatnes Starptautisko Programmu aģentūras atbalstu esam veiksmīgi sekmējuši drošību jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem četrās dažādās Latvijas pilsētās – Saldū, Balvos, Limbažos, Daugavpilī. Esam arī sekmējuši brīvprātīgā darba popularitāti un jauniešu sociālo līdzdalību sabiedriskās dzīves organizēšanā.

Projekta aktivitātes:

  • Apmācības par pirmo palīdzību (NMPD 15h programma) un neformālās izglītības metodēm kopā piedalījās 54 jaunieši Limbažos, Balvos, Daugavpilī, Saldū.
  • Novadītas 24 pirmās palīdzības nodarbības  40 – 80 min nodarbības skolēniem dažādās vietās Latvijā.
  • Izveidoti 6 dažādi informatīvie video par pirmās palīdzības sniegšanu, kas janvāra beigās būs pieejami šeit: http://www.redcross.lv/jauniesi/informativie-materiali/
  • Gūtā pieredze ir nodota arī citām LSK Jaunatne nodaļām un 2021. gadā programma “Viena dzīvība” tiks realizēta arī citās vietās Latvijā.

Lūk pieredzes un iedvesmas stāsts par LSK jauniešu brīvprātīgo darbu un projekta realizāciju.

 


Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK atbalstu decembrī saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, personas ar bēgļa vai alternatīvo statusu

2020. gada decembrī, īstenojot Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Dažādības veicināšana” aktivitāti, biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) 1 sociālais darbinieks un 6 sociālie mentori nodrošināja sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu. Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu 2020. gada decembrī saņēma 81 klients, no tiem 15 sievietes, …

Informatīvs materiāls senioriem un viņu tuviniekiem: psiholoģiskā slimības uzliesmojuma pārvarēšana

14.janvārī 2021 Veselības drošība
LSK sagatavojis informatīvu materiālu par psiholoģisko slimības uzliesmojuma pārvarēšanu

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 14.01.2021.) Piedāvājam iepazīties ar aktuālo informāciju un PVO un SKSP federācijas ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Rēzeknē uzsākts jauns projekts jauniešiem “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels”

13.janvārī 2021 Komitejas
10. janvārī LSK Latgales komiteju uzsākusi projekta “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels." īstenošanu

Noslēdzies vebinārs “Es nebaidos no panikas”

11.janvārī 2021 Jaunieši
Noslēdzies pēdējais vebinārs projekta "Elpo, lai priecātos 2" ietvaros.

LSKJ Daugavpils nodaļas jaunieši piedalās Jaungada skrējienā

11.janvārī 2021 Komitejas
Decembrī LSK Daugavpils jaunieši piedalījās Jaungada skrējienā