Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vēstuļu akcija “Sūti siltu sveicienu!”

12.decembrī 2022 Jaunieši

Gatavojoties Ziemassvētku laikam, LSKJ aicina savus brīvprātīgos jauniešus iesaistīties Ziemassvētku vēstuļu akcijā “Sūti siltu sveicienu!”.

Jaunieši tiek aicināti sagatavot un nosūtīt vēstules, kas tiktu nogādātas trūcīgajiem iedzīvotājiem, senioriem un personām ar fiziska vai garīga rakstura traucējumiem, kas mitinās LSK sociālās aprūpes centros.

Vēstulēs jaunieši var rakstīt siltus sveicienus, laba vēlējumus, pastāstīt jaukas lietas, kas ar tiem šogad notikušas un rakstīt citas uzmundrinošas ziņas šiem cilvēkiem!

Vēstules aicinām iesūtīt vai nogādāt līdz 16. decembrim uz Latvijas Sarkanā Krusta adresi Šarlotes ielā 1, Centra rajonā, Rīgā, LV-1001.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.