Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Uzsākta labdarības kampaņa “Rozā oktobris” krūts vēža pacientu atbalstam

01.oktobrī 2021 Kampaņas

Dati liecina, ka Latvijā vidēji trešdaļa ļaundabīgo krūts audzēju tiek atklāti novēloti, tas ir slimības III – IV stadijā. (Avots: Slimības profilakses un kontroles centrs)

Oktobrī, Krūts vēža pacientu atbalsta mēnesī, Express pasta sūtījumu uzņēmums DHL Express Latvia SIA kopā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” uzsāk izglītojošu labdarības kampaņu #RozāOktobris, kuras laikā aicinām iesaistīties, atbalstot krūts vēža pacientus un veicināt zināšanas par savlaicīgu krūts vēža diagnostiku.

Kā Tu vari iesaistīties un palīdzēt?

  1. Aicinām asinsdonorus un tos, kuri asinis plāno nodot pirmo reizi, oktobrī, veicot ziedojumu, norādīt, ka tas paredzēts onkoloģijas pacientiem.
  2. Zvanot uz LSK ziedojuma tālruni 90006880, iespējams atbalstīt krūts vēža pacientus (maksa par zvanu EUR 1.42).
  3. Aicinām piedalīties vebinārā  “Kā man sevi pasargāt jau tagad?” 2021. gada 29. oktobrī plkst. 19:00 LSK Facebook profilā. Vebināru vadīs Dr. Daiga Baranovska.
  4. Aicinām dalīties ar šo ziņu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzina par šo kampaņu un iespēju palīdzēt līdzcilvēkiem, tiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk!

Kampaņas laikā saņemtie ziedojumi tiks pārskaitīti Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai “Dzīvības koks”, kas ikdienā strādā ar onkoloģijas pacientiem.

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.