Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Turpinās palīdzības sniegšana Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem

16.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība

Pirms deviņiem mēnešiem, pateicoties Latvijas empātisko iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem, atbalstījām Austrālijas Sarkano Krustu, lai palīdzētu austrāliešiem pārvarēt piedzīvoto traģisko krūmu ugunsgrēku sezonu. Tās laikā bojā gāja un tika ievainoti tūkstošiem dzīvnieku, kā arī cieta cilvēku dzīvesvietas.

Palīdzība cietušajiem tiek nodrošināta joprojām. 30. septembrī ar Jūsu un citu valstu iedzīvotāju atbalstu Austrālijas Sarkanais Krusts 5 380 cilvēkiem piešķīris dotācijas, lai nodrošinātu viņu neatliekamās vajadzības, segtu izmaksas un atrastu drošu dzīvesvietu. Izmantojot palīdzības programmu, 12 635 cilvēki ieguvuši informatīvu un praktisku atbalstu.
Atkopšanās no postījumiem prasa laiku, un cilvēki atgūstas katrs savā tempā. Turklāt, COVID-19 pandēmija ir aizkavējusi atgriešanos ikdienas ritmā daudzās kopienās, kā arī palielinājusi cilvēku izolētības sajūtu. Šīm kopienām tiek nodrošināts tik ļoti nepieciešamais psihosociālais atbalsts.

“Mūsu krūmu ugunsgrēku palīdzības programma turpinās. Mēs turpināsim sazināties ar cietušajām ģimenēm, rīkot palīdzības pasākumus un saglabāt atbalstošās kopienas un to vadītājus turpmākos mēnešus un gadus. Mēs tos sagatavojam arī nākamajai, gaidāmajai meža ugunsgrēku sezonai, lai arī kāda tā būtu. Mūsu ārkārtējo situāciju komandu vārdā vēlreiz paldies par atbalstu un solidaritāti!” tā Austrālijas Sarkanā Krusta pagaidu izpilddirektors Kims Fitzners (Kym Pfitzner).

Vairāk par Austrālijas Sarkanā Krusta palīdzības programmu ŠEIT (angļu valodā).

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.”

11.jūnijā 2021 Projekti
17. jūnijā notiks vebinārs "Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.", kuru vadīs Dr.psych. Tatjana Uzole.

LSK Latgales komiteja uzsāk projekta “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana” īstenošana

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komiteja jūnija sākumā parakstīja sadarbības līgumu ar Aktīvo Iedzīvotāju fondu (AIF), lai īstenotu projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

ANO Bēgļu aģentūra veikusi pētījumu: starptautiskās aizsardzības saņēmēji optimistiski vērtē savu nākotni Baltijas valstīs

Vairāk kā 20 izcelsmes valstu starptautiskās aizsardzības saņēmēju viedokļi par piedzīvoto integrācijas pieredzi.

LSK Latgales komitejas pasākums “Bērniem droša vasara”

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komitejā no 25. maija līdz 3. jūnijam norisinājās pasākums "Bērniem droša vasara".

Sācies Jūnijs mentālajai veselībai: aicinām piedalīties vērtīgos vebināros

07.jūnijā 2021 Uncategorized
Aicinām uz 3 vebināriem angļu valodā “Jūnijs – garīgajai veselībai” jeb “June for Mental Health”

Starptautiskā brīvprātīgo kustība: biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Vācijas Sarkanais Krusts paraksta jaunu Saprašanās memorandu

04.jūnijā 2021 Starptautiskā sadarbība
2021. gada maijā LSK un Vācijas Sarkanais Krusts (VSK) parakstījuši Saprašanās memorandu, lai veicinātu sadarbības stiprināšanu starptautiskās brīvprātīgo kustības jomā.