Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Turpinās palīdzības sniegšana Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem

16.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība

Pirms deviņiem mēnešiem, pateicoties Latvijas empātisko iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem, atbalstījām Austrālijas Sarkano Krustu, lai palīdzētu austrāliešiem pārvarēt piedzīvoto traģisko krūmu ugunsgrēku sezonu. Tās laikā bojā gāja un tika ievainoti tūkstošiem dzīvnieku, kā arī cieta cilvēku dzīvesvietas.

Palīdzība cietušajiem tiek nodrošināta joprojām. 30. septembrī ar Jūsu un citu valstu iedzīvotāju atbalstu Austrālijas Sarkanais Krusts 5 380 cilvēkiem piešķīris dotācijas, lai nodrošinātu viņu neatliekamās vajadzības, segtu izmaksas un atrastu drošu dzīvesvietu. Izmantojot palīdzības programmu, 12 635 cilvēki ieguvuši informatīvu un praktisku atbalstu.
Atkopšanās no postījumiem prasa laiku, un cilvēki atgūstas katrs savā tempā. Turklāt, COVID-19 pandēmija ir aizkavējusi atgriešanos ikdienas ritmā daudzās kopienās, kā arī palielinājusi cilvēku izolētības sajūtu. Šīm kopienām tiek nodrošināts tik ļoti nepieciešamais psihosociālais atbalsts.

“Mūsu krūmu ugunsgrēku palīdzības programma turpinās. Mēs turpināsim sazināties ar cietušajām ģimenēm, rīkot palīdzības pasākumus un saglabāt atbalstošās kopienas un to vadītājus turpmākos mēnešus un gadus. Mēs tos sagatavojam arī nākamajai, gaidāmajai meža ugunsgrēku sezonai, lai arī kāda tā būtu. Mūsu ārkārtējo situāciju komandu vārdā vēlreiz paldies par atbalstu un solidaritāti!” tā Austrālijas Sarkanā Krusta pagaidu izpilddirektors Kims Fitzners (Kym Pfitzner).

Vairāk par Austrālijas Sarkanā Krusta palīdzības programmu ŠEIT (angļu valodā).

Tev varētu arī interēsēt:

Rīgas seniori devušies pirmajā Veselīgajā pastaigā

17.jūnijā 2021 Uncategorized
2021. gada 15.jūnijā 20 Rīgas seniori devās pirmajā Veselīgajā pastaigā pa Pārdaugavu.

Sākusies pieteikšanās SKSP federācijas inovāciju akadēmijai!

17.jūnijā 2021 Jaunieši
Tiks atbalstīti projekti, kas palīdzēs vietējai kopienai atkopties no pandēmijas.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu pulkstenis. Izdegšana un laika plānošana”

16.jūnijā 2021 Projekti
29. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs Nataļja Gudakovska.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”

16.jūnijā 2021 Projekti
30. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs psiholoģe Gunda Pūce.