Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Turpinās LSK Latgales komitejas projekts “Darba spars Rēzeknē 2021”

21.jūlijā 2021 Komitejas

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteja ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu turpina  iedrošināt Rēzeknes pilsētas ģimenes iekopt dārzus, tādējādi nodrošinot sevi ar pārtiku un mācoties darba tikumu.

Jūlija mēnesī notika projekta ģimeņu apsekošana. Ģimenes rādīja savus iekoptos dārzus un stāstīja par darba rezultātiem. Ja pavasaris bija vēss un viss lēni dīga, tad tagad visi žēlojas par lielo karstumu, par ikdienas laistīšanu. Taču kopumā viss ir sadīdzis un izaudzis. Dārzi ir izravēti ar iegādātajiem darbarīkiem un dārzeņi piebaroti ar minerālvielām. Visi kā viens pateicas projekta finansētājiem Borisa un Ināras Teterevu fondam!

Grants tika piešķirts programmas ietvaros “Pats savam saimes galdam” projektam “Darba spars Rēzeknē 2021”. LSK Latgales komiteja šogad noslēdza vienošanās ar Rēzeknes pilsētas 19 ģimenēm par darbarīku, siltumnīcas plēvju, minerālmēslu, stādu, sēklu iegādi un nodošanu ģimenēm.  Palīdzību saņems 72 cilvēki, no tiem 39 bērni.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībās

28.jūlijā 2021 Komitejas
LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībām.

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.jūlijā 2021 Komitejas
No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika LSK Latgales komitejas saliedēšanas pasākums.

Aicinām piedalīties cenu aptaujā par pētījuma veikšanu

27.jūlijā 2021 Projekti
Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta "LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana" ietvaros LSK  izsludina cenu aptauju pētījuma izstrādei.

Noslēgušās HIV tālākizglītotāju apmācības projektā “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”

27.jūlijā 2021 Komitejas
No 16. -18. jūlijam Adamovas muižā LSK brīvprātīgie tālākizglītotāji piedalījās apmācībās par HIV un AIDS.

LSK aicina piedalīties seminārā par bēgļu integrāciju

26.jūlijā 2021 Projekti
LSK aicina ikvienu uz tiešsaistes sarunu vakaru "Kā es varu palīdzēt?", kur diskutēs par bēgļu integrāciju.

Hepatīta testēšanas nedēļa: pārbaudi savu veselību arī tu

28. jūlijā tiek atzīmēta Pasaules hepatīta diena. Tās laikā sabiedrība tiek informēta par vīrushepatītiem, pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīrushepatītu profilaksei, kā arī kontroles pasākumiem un veselības pārbaužu veikšanai. No 26. līdz 30. jūlijam iedzīvotāji tiek aicināti bez maksas pārbaudīt savu veselību. Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabās, HIV profilakses punktos Rīgā un Daugavpilī visiem interesentiem būs …