Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Starptautiskā konferencē “Passworld 2016 Latvija” LSK prezentē mentoru praktiski sniegtās palīdzības datus

Ziņa publicēta 11.10.2016.

6.oktobrī Rīgā notika starptautiska konference “Passworld 2016 Latvija”, kurā eksperti diskutēja par imigrantu integrācijas procesiem, problēmsituācijām un aizspriedumiem sabiedrībā.

Tajā piedalījās Latvijas valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvji, nevalstiskās organizācijas, sociālo dienestu darbinieki, skolu direktori, psihologi, sociālie pedagogi, augstskolu studenti un citi interesenti, lai izvērtētu un iepazītos ar Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Horvātijas pārstāvju pieredzi imigrantu integrācijas pasākumu īstenošanā.

Dalībnieku vidū bija arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāvji, publiski prezentējot LSK sociālo darbinieku un sociālo mentoru sniegto praktisko atbalstu patvēruma meklētājiem un bēgļiem pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī aktīvi piedalījās darba grupās, uzzinot citu valstu ekspertu labo pieredzi un diskutējot par labākajiem risinājumiem konkrētos jautājumos.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībās

28.jūlijā 2021 Komitejas
LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībām.

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.jūlijā 2021 Komitejas
No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika LSK Latgales komitejas saliedēšanas pasākums.

Aicinām piedalīties cenu aptaujā par pētījuma veikšanu

27.jūlijā 2021 Projekti
Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta "LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana" ietvaros LSK  izsludina cenu aptauju pētījuma izstrādei.

Noslēgušās HIV tālākizglītotāju apmācības projektā “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”

27.jūlijā 2021 Komitejas
No 16. -18. jūlijam Adamovas muižā LSK brīvprātīgie tālākizglītotāji piedalījās apmācībās par HIV un AIDS.

LSK aicina piedalīties seminārā par bēgļu integrāciju

26.jūlijā 2021 Projekti
LSK aicina ikvienu uz tiešsaistes sarunu vakaru "Kā es varu palīdzēt?", kur diskutēs par bēgļu integrāciju.

Hepatīta testēšanas nedēļa: pārbaudi savu veselību arī tu

28. jūlijā tiek atzīmēta Pasaules hepatīta diena. Tās laikā sabiedrība tiek informēta par vīrushepatītiem, pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīrushepatītu profilaksei, kā arī kontroles pasākumiem un veselības pārbaužu veikšanai. No 26. līdz 30. jūlijam iedzīvotāji tiek aicināti bez maksas pārbaudīt savu veselību. Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabās, HIV profilakses punktos Rīgā un Daugavpilī visiem interesentiem būs …