Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Starpposmu ziņojums par sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu laika posmā no 2020. gada 1. jūnija- 2020. gada 30.novembrim

Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), pamatojoties uz 2019. gada 4. novembra iepirkuma līgumu Nr. S-SIF-2019-22 par „Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu”, sniedz sociālo mentoru un sociālo darbinieku pakalpojumus patvēruma meklētājiem, personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu Patvērumu meklētāju centrā, Muceniekos (turpmāk – PMC), Ropažu novadā un ārpus tā – visā Latvijas teritorijā.

LSK nodrošina sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumus patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu no 2019. gada 1. decembra – 2022. gada 30. novembrim, saskaņā ar noslēgto līgumu.

Laika posmā no 2020. gada 1. jūnijam līdz 2020. gada 30. novembrim apkalpoti 134 klienti, pakalpojuma nodrošināšanā iesaistīti 2 sociālie darbinieki (2020.gada jūnijā un jūlijā) un 11 sociālie mentori, bet laika posmā no 1. augusta līdz 30. novembrim 1 sociālais darbinieks un 6 sociālie mentori.
Iepriekšējā posmā, t.i.- no 2019.g. 1.decembrim līdz 2020.gada 30.maijam tika apkalpoti 131 klients, pakalpojuma nodrošināšanā iesaistīti 2 sociālie darbinieki un 11 sociālie mentori.

Starpposmu ziņojums pieejams ŠEIT!

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.