Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SKSP federācija aktīvi iesaistās atbalsta sniegšanā SK nacionālajām biedrībām, atbalstītāju vidū arī starptautiska mēroga uzņēmumi

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness nacionālo biedrību federācija (SSKSPF) ir izsludinājusi ārkārtas aicinājumu piešķirt 100 miljonus Šveices franku, lai atbalstītu Sarkanā Krusta (SK) nacionālās biedrības, Ukrainā un citās reģiona valstīs, piemēram, Polijā, Ungārijā, Slovākijā, Lietuvā un citviet, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem, saistībā ar pieaugošo vardarbīgo karadarbību. SSKSPF cieši sadarbojas arī ar Starptautisko Sarkanā Krusta Komiteju (SSKK).

Īpaša uzmanība tiek pievērsta neaizsargātām personām, tostarp vientuļām sievietēm ar bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, nepilngadīgajiem un cilvēkiem ar invaliditāti.

Ar finansiālā atbalsta palīdzību tiek spēcinātas Sarkanā Krusta komandas Ukrainā un kaimiņvalstīs, veicinot vietējā līmenī vadīta humānā darba efektivitāti.

SSKSPF ar komandu Ukrainā un Eiropas reģionālajā birojā nodrošina ārkārtējo atbalstu vairākās jomās:

  • operāciju vadībā,
  • veselības aprūpē,
  • palīdzības sniegšanā,
  • loģistikā,
  • informācijas pārvaldībā un komunikācijā.

Simtiem cilvēku visā SSKSPF strādā, lai atbalstītu Ukrainas Sarkano Krustu un kaimiņvalstu nacionālās biedrības, reaģējot uz krīzi. SSKSP Ukrainas konfliktu ir klasificējusi kā “sarkano ārkārtas situāciju”, kas prasa augstāko organizācijas uzmanību un iesaisti.

Uzņēmums “CIRCLE K” starptautiskā mērogā iestājas par cilvēcību un vienotām vērtībām

Arī “CIRCLE K” atbalsta Ukrainā cietušos un, sadarbībā ar Starptautisko Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness federāciju un LSK saskaņojumu savās tirdzniecības vietās Latvijā un citviet Eiropā īsteno iedzīvotāju ziedojumu piesaistes kampaņu “Tu ziedo, mēs ziedosim tikpat”. Ziedot iespējams, maksājot ar kredītkarti, kā arī ar skaidru naudu. Iedzīvotāju ziedojumus uzņēmums pārskaitīs SSKSPF, lai atbalstītu palīdzības sniegšanā iesaistītās Sarkanā Krusta nacionālās biedrības Ukrainā un tās kaimiņvalstīs. Plašāka informācija pieejama “CIRCLE K” mājaslapā.

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.