Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

2020. gada 15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem, kuru organizēja Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK).

Koncerta mērķis bija izteikt pateicību un godināt aktīvākos donorus, kuri nesavtīgi devušies ziedot asinis un to komponentes, palīdzot neskaitāmu cilvēku dzīvību glābšanā. Tāpat, koncerta laikā ikviens tika aicināts palīdzēt arī turpmāk: ziedot asinis, organizēt izbraukumus un Donoru dienas Latvijas novados.

Klātesošos un koncerta skatītājus otrpus televīzijas ekrāniem uzrunāja Veselības ministre Ilze Viņķele, LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops un VADC vadītāja Egita Pole.

LSK vārdā sakām lielu paldies pieciem Goda donoriem – Uldim Veinbergam (79 asins ziedošanas reizes), Gaļinai Vasiļevskai (110 asins ziedošanas reizes), Intai Rubulei (91 asins ziedošanas reize), Ilonai Kalniņai (70 asins ziedošanas reizes) un Sandim Stepiņam (52 asins ziedošanas reizes).  Statistiski piecu Goda donoru ziedotās asinis palīdzējušas glābt 1197 cilvēku veselību un dzīvības.

Kā pateicību katrs Goda donors saņēma īpašus LSK izgatavotus apbalvojumus, goda rakstu no VADC un dāvanas no koncerta organizatoriem un atbalstītājiem.

Ar skanīgiem un krāsainiem priekšnesumiem parūpējās Matīss Pavītols, Guntars Račs un “Saldās sejas”, MØNTA un Gatis Mūrnieks, grupas “KEKSI” un “Tautumeitas” un dziedātāja Marta Grigale. Savukārt, par vakara sirsnīgo atmosfēru gādāja koncerta vadītājs Mārtiņš Kagainis.  

Paldies ikvienam pasākuma organizēšanā iesaistītajam un LSK brīvprātīgajiem.

Pasākuma tiešraidi nodrošināja kanāls “Rīga TV24”.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.