Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Saziedotas vairāk nekā 8 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem

06.maijā 2022 Kampaņas

Noslēgusies “Maxima Latvija”, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) un dzīvnieku maltīšu vairumtirgotāju “Mars Latvia” organizētā kampaņa “Mīluļu dienas”. Kopumā tajā saziedotas 72 225 jeb 8,3 tonnas maznodrošināto mājas mīluļu maltītes. Šo ziedojumu saņems teju 14 000 suņi un kaķi. Dzīvnieku barība tiks nogādāta maznodrošināto iedzīvotāju mājdzīvniekiem visā Latvijā.

“Ikviens cilvēks dzīvē ir saskāries ar grūtākiem periodiem, kad līdzcilvēku atbalsts ir īpaši svarīgs.  Saziedotais mājdzīvnieku maltīšu apjoms norāda uz cilvēku līdzjūtību un vēlmi palīdzēt tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk. Paldies “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia” par iespēju sadarboties un aizvadīt vēl vienu veiksmīgu labdarības kampaņu. Esam pārliecināti, ka “Mīluļu dienas” jau ir kļuvušas par lielisku tradīciju, iepriecinot četrkājainos draugus, viņu saimniekus un arī visus ziedotājus,” stāsta  LSK Prezidents Viktors Jaksons.

 

“Mēs uzskatām, ka kvalitatīvu un pilnvērtīgu maltīti ir pelnījis ikviens, arī mūsu četrkājainie draugi, taču dažādi dzīves apstākļi ne visiem ļauj to nodrošināt. “Maxima Latvija” rūpējas, lai ikdienas preces, tai skaitā mājdzīvnieku barība, būtu pieejamas ikvienam. “Mīluļu dienas” kampaņas laikā mēs ar lielāku jaudu spējam palīdzēt mājdzīvniekiem un kaut nedaudz atvieglot viņu saimnieku ikdienu. Vēlamies pateikties “Latvijas Sarkanais Krusts”,  SIA “Mars Latvia” un mūsu uzticamajiem klientiem, kas kopā ļāvuši arī šajā kampaņas posmā palīdzēt tik daudzām ģimenēm un to mīluļiem. Darbojoties kopā mēs varam sasniegt ļoti daudz,” uzsver “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

 

“Mājdzīvniekiem ir jāsaņem pilnvērtīga barība, jo no tās ir atkarīga viņu dzīves kvalitāte. “Mars Latvia” neaizmirst savas vērtības, arī šobrīd, kad mūs visus, bet īpaši sociāli mazāk aizsargātos iedzīvotājus, skar inflācija, energokrīze un ģeopolitiskie izaicinājumi. Praktiska palīdzības sniegšana tiem cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kam tā nepieciešama visvairāk, ir nemainīga mūsu prioritāte. Šo kampaņu kopā ar “Maxima Latvija” īstenojam jau vairākus gadus, un man ir patiess gandarījums, ka Latvijas sabiedrība vēlas palīdzēt maznodrošinātajiem ne tikai labos, bet arī sarežģītos laikos. Esam ļoti priecīgi, ka kopā ar “Maxima” klientiem varam ziedot 8,3 tonnas mājdzīvnieku barības, lai palīdzētu rūpēties par maznodrošināto mīluļiem,” stāsta Mindaugas Gutauskas, “Mars Latvia” tirgus direktors Baltijas valstīs.

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 29. marta līdz 11. aprīlim iedzīvotāji tika aicināti iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedoja maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem. Šajā “Mīluļu dienas” kampaņā tika saziedoti 8300 kg dzīvnieku barības jeb 72 225 maltītes, šo ziedojumu saņēma 7010 kaķi un 6700 suņi.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.

Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu draugi Jūrmalā piedalījušies integrētajā nometnē

04.augustā 2022 Sociālais atbalsts
Nometne notika ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros.

Sociālais centrs “Valka” aicina darbā aprūpētājus uz nenoteiktu laiku

03.augustā 2022 Sociālais atbalsts
SAC “Valka” ir ilgstošas sociālās aprūpes institūcija, kas nodrošina sociālo aprūpi personām, kas veselības vai vecuma dēļ par nespēj sevi aprūpēt.

Aktīvie Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā pa maršrutu “Nepazīstamā Vecrīga”

Pastaiga sākās Ūdensvada ielā, tad tika iepazītas Peldu un Mārstaļu ielas.

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši
Projektu aktīvi īstenojusi LSK Rīgas komitejas jauniešu nodaļa.