Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Saziedotas vairāk nekā 11 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem

28.oktobrī 2022 Kampaņas

Noslēdzoties “Maxima Latvija”, “Latvijas Sarkanais Krusts” un dzīvnieku maltīšu vairumtirgotāja “Mars Latvia” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, ar saziedoto barības apjomu būs iespējams nodrošināt 129 500 pilnvērtīgas maltītes, kas tiks nogādātas maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem visā Latvijā.

“Iestājoties gada tumšajam laikam un paaugstinoties dažādām ikdienas izmaksām, teju ikviens Latvijas iedzīvotājs saskaras ar zināmām grūtībām. Taču ir sabiedrības daļa, kam šis laiks ir īpaši izaicinošs, tādēļ esam gandarīti, ka, ar uzticamu sadarbības partneru – “Maxima Latvija”, SIA “Mars Latvia”, kā arī ziedotāju palīdzību, mēs varam kaut nedaudz atvieglot trūcīgo un maznodrošināto iedzīvotāju ikdienu. Vairāk nekā 11 tonnas barības ir tiešām iespaidīgs apjoms. Šādi rezultāti noteikti iedvesmo turpināt organizēt “Mīluļu dienas” kampaņu un iepriecināt arvien vairāk grūtībās nonākušo iedzīvotāju un viņu četrkājainos draugus,” stāsta biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons.

 

“Arī šajā izaicinājumu pilnajā laikā “Maxima Latvija” turpina rūpēties par to, lai ikdienā nepieciešamās preces, tajā skaitā pilnvērtīga barība mājas mīluļiem, būtu pieejamas ikvienam. “Mīluļu dienas” kampaņa ir īpaša aktivitāte, kuras laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt tām ģimenēm un viņu mīluļiem, kurām šodienas izaicinājumi ir īpaši sarežģīti. Šogad līdzcilvēki ir saziedojuši rekordlielu daudzumu barības – 11,7 tonnas jeb 129 500 maltītes, kas pierāda, ka arī izaicinošos apstākļos spējam izrādīt līdzjūtību pret līdzcilvēkiem un palīdzēt tiem, kuriem tas patiesi nepieciešams. Vēlamies pateikties visiem “Maxima” klientiem, kā arī “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Mars Latvia” par iesaisti un iespēju palīdzēt tik daudz ģimenēm un viņu mīluļiem. Ikviens ir pelnījis rūpes, atbalstu un pilnvērtīgu maltīti,” uzsver “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

 

“Viena no “Mars” prioritātēm ir veidot labāku pasauli mūsu četrkājainajiem draugiem, kur būtiska loma ir pilnvērtīgam uzturam, jo tas ietekmē viņu dzīves kvalitāti. Mājdzīvnieki ir tieši atkarīgi no saviem saimniekiem, tāpēc šajā izaicinājumiem bagātajā laikā ir svarīgi atbalstīt tos, kam palīdzība nepieciešama visvairāk. Esam priecīgi būt daļa no šīs labdarības aktivitātes, jo ar biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Maxima” klientu atbalstu, mums ir iespēja sagādāt barību ļoti daudziem mājdzīvniekiem un kopīgi palīdzēt,” saka Skaiste Sruogaite, “Mars” Korporatīvu attiecību direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs.

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 20. septembra līdz 3. oktobrim iedzīvotāji tika aicināti iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedoja maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.