Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Sarkanais Krusts saņem Ministru prezidenta pateicības rakstu par atbalsta sniegšanu Ukrainas tautai

Foto: Valsts kanceleja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, 24. februārī, pasniedza Ministru prezidenta pateicības rakstus pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem, to vidū- biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts”, par atbalsta sniegšanu Ukrainas tautai.

Svinīgajā ceremonijā, kas norisinājās Ministru kabineta ēkā, pateicības raksti tika pasniegti organizācijām un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem, kuri snieguši milzīgu atbalstu un palīdzējuši Ukrainas tautai grūtajos apstākļos.

Šodien savā un valdības vārdā vēlos teikt paldies nevalstiskajām organizācijām un aktīviem līdzcilvēkiem, kuri jau no pirmās dienas, kad Krievija sāka savu plaša mēroga iebrukumu Ukrainā, ir snieguši milzīgu atbalstu Ukrainai. Ukraiņu tauta, tāpat kā mēs, vēlas dzīvot brīvībā, demokrātijā un tiesiskā valstī, un jūs, redzot, ka ukraiņiem to grib atņemt, steidzāties palīgā. Tas, ko jūs darāt, parāda mūsu tautas spēku. Tas dod spēku Ukrainai un tās karavīriem, tas stiprina arī mūs,” uzsvēra Ministru prezidents.

Kopš karadarbības pirmajām dienām LSK aktīvi iesaistījies palīdzības sniegšanā – gan uzņemot un palīdzot Ukrainas bēgļiem pierobežas komitejās, gan iesaistoties un kopīgi organizējot darbību NVO palīdzības sniegšanā.

Sakām lielu paldies visiem LSK darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas iesaistījušies un veltījuši savu enerģiju pašaizliedzīgajam darbam!

Vairāk par LSK sniegto atbalstu Ukrainas pilsoņiem vari lasīt šeit.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.