Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgas jauniešu pasākums Brīvprātīga brīvprātīgo uzlāde

14.martā 2023 Jaunieši

4. martā biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Rīgas Jaunatnes nodaļā notika “Brīvprātīga brīprātīgo uzlāde!”– nodaļas brīvprātīgo saliedēšanās un dienas apmācības. 

Pasākumā dalībniekiem bija iespēja mācīties par to, kas ir brīprātīgais un kas ir brīvprātīgais darbs, par ko pastāstīja Līga Siliņa no jauniešu studijas “Bambuss”, piedalīties pasākumu plānošanas un ideju ģenerēšanas darbnīcās, ko vadīja paši Rīgas nodaļas brīvprātīgie, kā arī dzirdēt kas ir trauksme un kā to atpazīt no projekta ELP[A]3 vienaudžu tālākizglītotājiem. Pasākuma laikā jaunieši ģenerēja jaunas idejas un tika motivēti iesaistīties pasākumu organizēšanā.

Liels paldies jauniešiem, kas piedalījās un organizatoru komandai! Lai izdodas realizēt visas iecerētās idejas!

 

Brīvprātīgo apmācības īstenotas projekta “Augt, mācoties un darot” Nr. AIF/2021/SDK2/18 ietvaros, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instruments 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK aicina darbā ĢIMENES ASISTENTUS uz nenoteiktu laiku

22.martā 2023 Sociālais atbalsts
Darbs Rīgā. Aicinām interesentus iesniegt motivācijas vēstuli un CV līdz 2023. gada 30. aprīlim.

Asins donoru dienas Cēsīs

21.martā 2023 Komitejas
14. martā Cēsīs uz donoru dienu ieradās 129 cilvēki.

LSK Budapeštā tiekās ar starptautiskā projekta “EU4Health” partneriem

Februāra izskaņā LSK pārstāvji Budapeštā, Ungārijā piedalījās starptautiskā projekta “EU4Health – kvalitatīvas un savlaicīgas psiholoģiskās pirmās palīdzības sniegšana cilvēkiem, kurus skārusi Ukrainas krīze Ukrainā un ietekmētajās valstīs” atklāšanas pasākumā, kurā tikās ar projekta partneriem no citu valstu Sarkanā Krusta nacionālajām biedrībām, Starptautiskās SKSP federācijas (SKSPF) un SKSPF Psihosociālā atbalsta centra pārstāvjiem.  Vairāku dienu garumā notika …