Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss ‘’Kaķu galerija’’ noslēdzies

06.septembrī 2016 Jaunieši 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, sadarbībā ar  Rīgas Centrālās bibliotēkas Saulaino dienu bibliotēku Bērnu slimnīcā un Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) Rīgas centra nodaļas realizēto projektu “Radošās darbnīcas”, ikvienam RCB Saulaino dienu bibliotēkas lasītājam  un apmeklētājam deva iespēju līdz pat 2016. gada augusta beigām bibliotēkas telpās apskatīt Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas darbu izstādi ‘’Kaķu galerija’’, kurā bija apskatāmi 95 jauno talantu darbiņi.

Katrs izstādes apmeklētājs uz vietas Bērnu slimnīcas bibliotēkā varēja ne vien apskatīt visus darbiņus, bet arī piedalīties balsojumā, izvēloties savu ”skatītāju simpātiju”. Par izdarīto balsojumu izstādes norises vietā, katrs balsotājs saņēma balvu.

Paralēli visi bibiliotēkas telpās izvietotie zīmējumi ‘’virtuāli’’ bija pieejami arī projekta “Radošās darbnīcas” facebook lapā, tādā veidā, mūsdienu digitālajā un globālajā laikmetā, sniedzot iespēju ikvienam interesentam, kas nevar doties izstādi apskatīt Vienības gatvē, nobalsot par savu ”skatītāju simpātiju”, atzīmējot ”like” darbiņam, kas katram skatītājam paticis vislabāk. Viens balsotājs ”like” varēja atzīmēt arī vairākiem darbiem.

Izstādes apskate un arī balsojums noslēdzās 31 .augusta pusnaktī, un sākot ar septembri,  skatītāju simpātiju visvairāk saņēmušie darbiņi, ir pieejami apskatei internetā.

Kā īpašu pateicības apliecinājumu, izstādes dalībnieki saņems pateicības diplomus – Bērnu slimnīcas mazo pacientu pašu gatavotās sirsniņas –  kuru darināšanā iesaistījās gandrīz visu slimnīcas nodaļu pacienti un viņu vecāki, pasakoties par šo brīnišķīgo izstādi. Katrs veidotais pateicības diplomiņš ir unikāls un tikai vienā eksemplārā.

Pateicoties skatītāju- žūrijas locekļu atsaucībai, katrs izstādes dalībnieks saņems arī zīmēšanas piederumus, ko varēs izmantot jaunu mākslas darbu radīšanā. Izstādes dalībnieki saņems arī citas skatītāju sagādātās balviņas.

Izstāde guva plašu interesi ne vien uz vietas izstādes norises vietā, bet arī sociālajos tīklos. Izstādi kopumā apskatīja un balsošanā iesaistījās vairāk kā 4000 cilvēki (skaitot kopā izstādes apmeklētājus uz vietas, kā arī sociālajos tīklos), pārstāvot gandrīz visus kontinentus, dažādas vecuma grupas un sociālās grupas.

Izstādi internetā apskatījās un balsošanā piedalījās cilvēki no kopumā vairāk kā 50 valstīm tai skaitā Austrālijas, Indijas, Peru, Dienvidāfrikas, Ukrainas, Krievijas, ASV, Kanādas, Šveices, Lietuvas, Igaunijas, Kubas, Jaunzēlandes, Singapūras, Ganas, Etiopijas, Beļģijas, Vācijas, Austrijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Portugāles, Spānijas, Somijas utt.

Paldies visiem, kas iesaistījās šīs krāsainās un pozitīvās izstādes organizēšanā, padarot šo vasaru mums visiem patiesi neaizmirstamu!

Informāciju sagatavoja:

Sintija Bernava
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Bērnu slimnīcas projekta ‘’Radošās darbnīcas ‘’ brīvprātīgo koordinatore

e-pasts: radosasdarbnicas@redcross.lv
https://www.facebook.com/RadosasDarbnicasCreativeWorkshops/?fref=ts

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.