Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgā notikusi starptautiskā ERNA tīkla stratēģiskā sanāksme

26.februārī 2016 Uncategorized

2002.gadā Sarkanā Krusta kustības nacionālās biedrības izveidoja sadarbības tīklu “ERNA”, kas strādā, lai mazinātu HIV, AIDS un tuberkulozes izplatību Eiropas reģionā. 2015.gada nogalē tika nolemts izstrādāt jaunu tīkla darbības stratēģiju, kuras izstrādē piedalās arī LSK.

2016.gada 11.-12.februārī Rīgā norisinājās ERNA tīkla stratēģiskā sanāksme. Diskusiju laikā tika pilveidota ERNA darbības stratēģija līdz 2025. gadam. Tās galvenie mērķi ir konstatēt un strādāt ar šī brīža problēmām, kas saistītas ar AIDS/ HIV un tuberkolozi, kā arī definēt nākotnes plānus, lai sniegtu palīdzību īpaši attiecībā uz neaizsargātām un atstumtām cilvēku grupām – cilvēkiem, kas inficējušies ar HIV/AIDS vai slimo ar tuberkulozi. Tāpat, tika lemts tīkla mērķa grupā iekļaut hepatīta C slimniekus, kā arī attīstīt sadarbību ar starptautiskām veselības veicināšanas organizācijām.

Šobrīd ERNA tīklā ir 40 SKSP nacionālās biedrības. Sanāksmē Rīgā piedalījās Latvijas, Itālijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Armēnijas, Uzbekistānas un Turkmenistānas Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness Nacionālo biedrību pārstāvji, kā arī kolēģi no Starptautiskās Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness Nacionālo biedrību Federācijas.

Detalizēta informācija par ERNA tīkla darbību pieejama mājaslapā: http://erna.redcrossredcrescent.com/en/

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.