Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgā noritējusi Norvēģijas SK Oppland komitejas un LSK Latgales komitejas sadarbības sapulce

07.janvārī 2020 Starptautiskā sadarbība

2020. gada 6. janvārī, Rīgā notika priecīga atkalredzēšanās ar Norvēģijas Sarkanā Krusta Oppland komitejas pārstāvjiem, kas ieradušies vizītē, lai pārrunātu sadarbības aktivitātes 2020. gadam nu jau ar 6 gadus ilgo sadarbības partneri –  biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteju un ar LSK sekretariāta pārstāvjiem.

Līdz šim kopā piedzīvota sociālas palīdzības sniegšana un izglītošana ar līderismu un procesu vadību saistītos tematos Rēzeknes un Rēzeknes novada iedzīvotājiem, kā arī Rēzeknes jaunieši un darbinieki mācījušies no Norvēģijas pieredzes jauniešu iesaistē brīvprātīgajā darbā, atbalsta sniegšanā cilvēkiem dažādās grūtībās, tostarp bēgļiem un patvēruma meklētājiem.

Tā kā nesen izveidota Latgales komiteja, apvienojot darbību Rēzeknē un Ludzā, sadarbība ar Norvēģijas kolēģiem tiks paplašināta arī Ludzas teritorijā.

Oppland komiteju pārstāvēja tās vadītājs Ragnars Imsets (Ragnar Imset), brīvprātīgā sociālajos jautājumos Marte Eika un jaunatnes vadītāja Margrete Tāruda (Taarud). Savukārt, Latgales komiteju pārstāvēja tās priekšsēdētāja Ilona Bondarenko un jaunatnes vadītāja Eva Rubene. Par sadarbības globālajiem aspektiem sarunās pievienojās LSK sekretariāta pārstāves – Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa, Jaunatnes biroja vadītāja Evija Eglīte un starptautisko un sabiedrisko attiecību vadītāja Agnese Trofimova.

Tusen takk (paldies), Oppland Røde Kors! 😊

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.