Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Publicēts LSKJ jauniešu mentālās veselības stāstu video

27.februārī 2023 Jaunieši

Publicēts biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Daugavpils Jaunatnes nodaļas veidotais video, kas attēlo jauniešu pieredzes stāstus un viņu pārdzīvojumus saskaroties ar mentālās veselības problēmām. Video veidots projekta “Es izvēlos dzīvi” ietvaros. 

Jaunieši no Daugavpils video vaļsirdīgi runā par problēmām, ar kurām savā pieredzē ir saskārušies: depresiju, trauksmi, panikas lēkmēm – un par sabiedrības attieksmi, kas šīs problēmas bieži “neredz”.

Video pirmo reizi plašākai publikai tika rādīts jauniešu pasākumā “Atpazīsti vardarbību!”, kas norisinājās 23. novembrī kafejnīcā “LAMPA Cafe bar”.

Izsakām lielu pateicību visiem video tapšanā iesaistītajiem jauniešiem un stāstu autoriem, kas uzdrošinājās dalīties savā pieredzē!

Kopā varam palīdzēt!

 

Video tapis projekta “Es izvēlos dzīvi!” Nr. 2021-2-LV02-ESC30-SOL-000039391 ietvaros, kas tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.