Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Viena dzīvība” aktivitātes Saldū un Limbažos

03.janvārī 2020 Uncategorized

2019. gada rudenī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes (LSKJ) Limbažu un Saldus nodaļās norisinājās projekta “Viena dzīvība” pirmā daļa. Brīvprātīgie jaunieši profesionāļu vadībā apguva pirmo palīdzību, lai rūpētos ne tikai par savu drošību, bet arī pievērstu citu cilvēku uzmanību svarīgajiem jautājumiem.

Kopā 21 jaunietis praktiski apguvis asiņošanas apturēšanu, rīcību bezsamaņas gadījumos un citās situācijās. Pats svarīgākais, jaunieši zina, kā pasargāt sevi sniedzot palīdzību, lai paši nekļūtu par nelaimes upuriem un būs gatavi ātri un pareizi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Jaunieši komandās gatavoja nodarbības par pašu izvēlētiem pirmās palīdzības tematiem, ko vadīja sava reģiona izglītības iestādēs citiem bērniem un jauniešiem. Kopā ar profesionāļa atbalstu LSKJ brīvprātīgie jaunieši jau sagatavojuši un novadījuši 8 pirmās palīdzības nodarbības, tādējādi attīstot gan savas publiskās uzstāšanās prasmes, gan uzņēmību, darbu komandā un komunikācijas prasmes.

Paldies izglītības iestādēm Limbažu un Saldus pašvaldībās par sadarbību, atbalstot jaunos vienaudžu izglītotājus praktizēties un nodot tik ļoti svarīgās zināšanas un prasmes saviem līdzcilvēkiem! Īpašs paldies Limbažu uzņēmējdarbības atbalsta centram par iespēju izmantot tā telpas projekta vajadzībām. 

2020. gadā projekta otrā daļa turpināsies LSK Balvu un Daugavpils komitejās. Aicinām jauniešiem vecumā no 13 – 30 gadiem  sekot līdzi informācijai un pieņemt izaicinājumu kļūt par vienaudžu izglītotājiem un pieteikties projektam “Viena dzīvība”

#EiropasSolidaritātesKorpuss #LatvijasSarkanāKrustaJaunatne #KopāVaramPalīdzēt

Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībās

28.jūlijā 2021 Komitejas
LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībām.

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.jūlijā 2021 Komitejas
No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika LSK Latgales komitejas saliedēšanas pasākums.

Aicinām piedalīties cenu aptaujā par pētījuma veikšanu

27.jūlijā 2021 Projekti
Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta "LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana" ietvaros LSK  izsludina cenu aptauju pētījuma izstrādei.

Noslēgušās HIV tālākizglītotāju apmācības projektā “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”

27.jūlijā 2021 Komitejas
No 16. -18. jūlijam Adamovas muižā LSK brīvprātīgie tālākizglītotāji piedalījās apmācībās par HIV un AIDS.

LSK aicina piedalīties seminārā par bēgļu integrāciju

26.jūlijā 2021 Projekti
LSK aicina ikvienu uz tiešsaistes sarunu vakaru "Kā es varu palīdzēt?", kur diskutēs par bēgļu integrāciju.

Hepatīta testēšanas nedēļa: pārbaudi savu veselību arī tu

28. jūlijā tiek atzīmēta Pasaules hepatīta diena. Tās laikā sabiedrība tiek informēta par vīrushepatītiem, pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīrushepatītu profilaksei, kā arī kontroles pasākumiem un veselības pārbaužu veikšanai. No 26. līdz 30. jūlijam iedzīvotāji tiek aicināti bez maksas pārbaudīt savu veselību. Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabās, HIV profilakses punktos Rīgā un Daugavpilī visiem interesentiem būs …