Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

“Procter & Gamble” un “Sanitex” nogādā LSK labdarības akcijā saziedotos Always higiēnas produktus

Šodien ar simbolisku foto momentu noslēdzās “Procter & Gamble” un “Sanitex” labdarības akcija #ZiedoMeitenēm, kuras ietvaros tika saziedotas vairāk kā 210 000 higiēniskās paketes. Tās kompānija piegādājusi biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), kurš, izmantojot palīdzības sniegšanas tīklu caur reģionālajām komitejām visā Latvijā, šos higiēnas produktus nogādās skolas vecuma jaunietēm, kurām finansiālu iemeslu dēļ menstruāciju dienās nav pieejamas higiēnas preces.

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Always” organizētā kampaņa #ZiedoMeitenēm norisinājās visā Latvijā 2020. gada oktobrī ar mērķi sniegt praktisku un arī emocionālu atbalstu meitenēm, kuras menstruāciju dienās kavē skolu, pulciņus, netiekas ar draugiem un liedz sev daudz citu aktivitāšu tādēļ, ka finansiālu apstākļu dēļ viņu ģimenes nevar atļauties iegādāties attiecīgos higiēnas produktus. “Procter & Gamble” veiktais pētījums atklāj, ka šāda situācija Latvijā ir skārusi 1 no 6 meitenēm.  

“Latvijā trūcīgo personu skaits ir ap 50 000, ir arī tūkstošiem maznodrošināto un krīzes apstākļos nonākušo iedzīvotāju. Lielāks atbalsts nepieciešams Latgalē un attālos reģionos dzīvojošajiem iedzīvotājiem. Tomēr pat turīgāko pašvaldību teritorijās dzīvojošajām jaunietēm, ja tas nepieciešams, ir jānodrošina atbalstu, ko kopā ar sadarbības partneriem cenšamies sniegt,” uzsver Uldis Līkops, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretārs.

Ziedojuma nodošanā piedalījās: Ilze Māliņa, Sanitex P&G kategoriju tirdzniecības vadītāja, Dmitrijs Glinbergs, Sanitex P&G Tirdzniecības nodaļas vadītājs Latvijā, Guntars Vaseris, Vecākais P&G kategoriju vadītājs Baltijā, Aira Arāja, Sanitex P&G mārketinga speciāliste un Aija Strazda, LSK Projektu vadītāja

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.