Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Paldies brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un ikvienam, kas sniedz savu atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem

Foto: Rīgas domes arhīvs

Līdz šim vairāki tūkstoši Ukrainas iedzīvotāju jau ieradušies Latvijā, bēgot no nežēlīgā kara, kas notiek viņu valstī. Ukrainas bēgļi Latvijā nonākuši, meklējot patvērumu un drošību sev un savām ģimenēm.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), cieši sadarbojoties ar valsts institūcijām un citām NVO, aktīvi piedalās koordinētā Ukrainas bēgļu uzņemšanā, palīdzības sniegšanā un izmitināšanā.

Kopš karadarbības uzsākšanās  LSK nodrošina informatīvu un psiholoģisku atbalstu ikvienam, kas griežas pie LSK klātienē, pa tālruni vai elektroniski. 

Tiem, kam bijis nepieciešams, sniegta humānā palīdzība. LSK brīvprātīgie un darbinieki piedalās atbalsta sniegšanā Atbalsta centrā bēgļiem no Ukrainas (Rīgā), tai skaitā palīdz izsniegt siltās maltītes.

LSK īsteno kampaņu “Palīdzi mums palīdzēt Ukrainai”, kuras ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti ziedot iedzīvotāju atbalstam Ukrainā un tiem, kas drošību meklē Latvijā. LSK Saņemtos privātpersonu un juridisko personu ziedojumus pārskaita Starptautiskajai Sarkanā Krusta Komitejai (Ukrainas Sarkanajam Krustam) palīdzības sniegšanai cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

Pateicoties sabiedrības izrādītajai neizmērojamajai līdzdalībai, praktiskai palīdzībai un finansiāliem ziedojumiem, ir iespēja tik lielā apjomā sniegt visvairāk nepieciešamo atbalstu karadarbībā cietušajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm.

LSK vārdā sakām paldies visiem iesaistītajiem palīdzības sniedzējiem!

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.