Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Paldies brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un ikvienam, kas sniedz savu atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem

Foto: Rīgas domes arhīvs

Līdz šim vairāki tūkstoši Ukrainas iedzīvotāju jau ieradušies Latvijā, bēgot no nežēlīgā kara, kas notiek viņu valstī. Ukrainas bēgļi Latvijā nonākuši, meklējot patvērumu un drošību sev un savām ģimenēm.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), cieši sadarbojoties ar valsts institūcijām un citām NVO, aktīvi piedalās koordinētā Ukrainas bēgļu uzņemšanā, palīdzības sniegšanā un izmitināšanā.

Kopš karadarbības uzsākšanās  LSK nodrošina informatīvu un psiholoģisku atbalstu ikvienam, kas griežas pie LSK klātienē, pa tālruni vai elektroniski. 

Tiem, kam bijis nepieciešams, sniegta humānā palīdzība. LSK brīvprātīgie un darbinieki piedalās atbalsta sniegšanā Atbalsta centrā bēgļiem no Ukrainas (Rīgā), tai skaitā palīdz izsniegt siltās maltītes.

LSK īsteno kampaņu “Palīdzi mums palīdzēt Ukrainai”, kuras ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti ziedot iedzīvotāju atbalstam Ukrainā un tiem, kas drošību meklē Latvijā. LSK Saņemtos privātpersonu un juridisko personu ziedojumus pārskaita Starptautiskajai Sarkanā Krusta Komitejai (Ukrainas Sarkanajam Krustam) palīdzības sniegšanai cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

Pateicoties sabiedrības izrādītajai neizmērojamajai līdzdalībai, praktiskai palīdzībai un finansiāliem ziedojumiem, ir iespēja tik lielā apjomā sniegt visvairāk nepieciešamo atbalstu karadarbībā cietušajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm.

LSK vārdā sakām paldies visiem iesaistītajiem palīdzības sniedzējiem!

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.