Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noslēgusies Rīgas komitejas organizētā nometne bērniem par veselīgu dzīvesveidu

03.augustā 2021 Komitejas

No 19. līdz 28. jūlijam, 8 darbadienas biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) sociālajā centrā “Kauguri” norisinājās vasaras nometne bērniem ar veselīga uztura un fizisko aktivitāšu tematiku un praktiskām darbnīcām. Nometnē kopumā piedalījās 20 bērni no, kuri mācās Jūrmalas skolās (1. – 4. klase). Nometni organizēja LSK Rīgas komiteja.

8 dienu laikā notika dažādas izzinošas nodarbības par veselīgu uzturu un tā nozīmi, personīgo drošību vasarā, pirmās palīdzības sniegšanu, par personīgās higiēnas noteikumiem un to ievērošanas nepieciešamību. Bērni tika iepazīstināti ar zobu kopšanas noteikumiem, higiēnu un ar ķermeņa masas indeksa aprēķināšanas metodi.

Nometnes dalībniekiem bija iespēja piedalīties izglītojošā bezmaksas pasākumā “Esi ūdensdrošs”. Dalībnieki iepazinās ar glābšanas dienestu darbības principiem. Tāpat, kopā tika gatavoti veselīgi našķi,  daudz laika tika veltīts fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā pie jūras un sociālā centra pagalmā.

Ikviens no bērniem piedalījās arī radošās aktivitātēs, kuru laikā tika gatavoti apsveikumi, kurus dāvāt vecākiem. Par dalību nometnē bērni saņēma balviņas un diplomus.

Fotogrāfijas publicētas ar bērnu vecāku atļauju.

LSK Rīgas komiteja ik gadu, vasaras periodā, organizē dažādas izglītojošas dienas nometnes bērniem. 

Nometne organizēta ar Jūrmalas domes atbalstu, Eiropas Sociālā fonda projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros. 

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.