Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noslēgusies labdarības akcija “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

06.jūnijā 2023 Komitejas

Informāciju sagatavoja: Zane Ērgle- Mežule, Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes mārketinga un komunikācijas speciāliste

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Smiltenes pilsēta ar lielu prieku un sirds siltumu sagaidīja ikgadējo ziedojumu vākšanas akciju “Balta, balta mana sirds”. Akcija ir kļuvusi par Smiltenes iedzīvotāju tradīciju jau 15. gadus pēc kārtas.

Šis pasākums ir ne tikai izklaides un prieka avots, bet arī izcils veids, kā palīdzēt novada bērniem ar veselības problēmām. Akcijas laikā tika saziedoti 2356,08 EUR.

Ziedojumi labdarības akcijai tika vākti ilgākā laika posmā, izvietojot ziedojuma kastītes Ģimenes un Mātes dienai veltītos koncertos- Smiltenes kultūras centra “Buku” un “Buciņu” koncertā, Launkalnes Māmiņdienai veltītā pasākumā. Pirmsskolas izglītības iestādes ”Pīlādzītis” skolotājas Ieva Stīpniece, Olita Haka, Inguna Slapjuma, Ilze Mūrmane, Monta Sīmane, Lāsma Serdāne un Gunta Mežule iestudēja teātra izrādi, ko izrādīja bērnu dārzā “Pīlādzītis”, Smiltenes vidusskolā un Smiltenes kultūras centrā.

Ziedojumi tika vākti arī tirdziņā, ko organizē akcijas patroneses- Maruta Vīgante, Inguna Slapjuma, Gunta Mežule un biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komiteja.

“Mums ir liels prieks par cilvēku atsaucību, jo īpaši tāpēc, ka labdarības pasākuma mērķis ir atbalsta sniegšana Smiltenes novadā dzīvojošām ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti un prognozētu invaliditāti. Daudziem rodas jautājums, kas saņems šo naudiņu vai kā pie tās tikt? Ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, ir jāvēršas Smiltenes novada Sociālajā dienestā, kur attiecīgi tiks apzināts finansiālā atbalsta saņēmēju loks,” norāda LSK Vidzemes komitejas izpilddirektores vietniece Vivita Ķīkule.

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta karšu izsniegšana pagarināta līdz 31. oktobrim (LV, UKR)

03.oktobrī 2023 Projekti
LSK līdz 31. oktobrim turpinās izsniegt atbalsta kartes trūcīgām, maznodrošinātām un krīzes situācijā nonākušām ukraiņu ģimenēm Latvijā, kas karadarbības dēļ pametušas Ukrainu un kurās ir bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas 2023/24 mācību gadā izglītību iegūst Latvijas izglītības iestādēs. Lai vienotos par saņemšanas datumu, sazinieties ar Latvijas Sarkanā Krusta reģionālajiem koordinatoriem jūsu reģionā: …

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.