Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noslēgusies integrētā dienas nometne “Saules zaķi” Kauguros

04.augustā 2021 Komitejas

No 5. līdz 16. jūlijam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) sociālajā centrā “Kauguri” notika integrētā dienas nometne bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem un viņu draugiem “Saules zaķi”.

Kopumā nometnē piedalījās 20 bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem.

Nometnes laikā notika izzinošas, teorētiskas un praktiskas nodarbības, vieslekcija „Esi ūdensdrošs”, kuras laikā bērni iepazinās ar Slimību profilakses un kontroles centra prezentāciju, saņēma informatīvus materiālus. Tāpat, vieslekcijas laikā nometnes dalībnieki iepazinās ar glābšanas dienestu darbības principiem, kā arī praktiski darbojās, ietērpjoties spectērpos – aizsargvestē un ķiverē.

Bērni piedalījās sirsnīgajā kanisterapijas nodarbībā, kurā bija iespēja kopā parotaļāties, veikt stafetes un pateicībā pabarot apmācītos suņus Amoru un Heido.

Nometni pavadīja arī radošas noskaņas, jo ikviens bērns varēja kreatīvi izpausties, zīmējot, veidojot, griežot un līmējot. Veidotie darbiņi nometnes noslēgumā tika dāvāti bērnu vecākiem. Netrūka arī kultūras dvesmas – bērni kopā ar nometnes organizatoriem devās ekskursijā uz skaisto Jaunmoku pili Tukuma novadā.

Fotogrāfijas publicētas ar bērnu vecāku atļauju. 

LSK Rīgas komiteja ik gadu, vasaras periodā, organizē dažādas izglītojošas dienas nometnes bērniem. 

Nometne organizēta ar Jūrmalas domes atbalstu, Eiropas Sociālā fonda projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros. 

Tev varētu arī interēsēt:

Pieteikšanās treniņkursam “LĪDERA SPĒKS” līdz 26. septembrim

21.septembrī 2021 Projekti
10 nodarbības no 5. oktobra līdz 16.decembrim – otrdienās pl. 17.30 – 20.30 Zoom un 3 svētdienas klātienē Rīgā.

Notiks tiešsaistes diskusija par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā

21.septembrī 2021 Kampaņas
Aicinām uz tiešsaistes diskusiju par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā 24. septembrī, plkst. 13.00 - 14.00. 

Karavīri dalās sirsnībā un ziedo pārtikas pakas trūcīgajiem

17.septembrī 2021 Starptautiskā sadarbība
13. septembrī Slovākijas armijas un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri SC “Gaiziņš” ziedoja vairāk kā 400 pašu sagādātas pārtikas pakas.

Latvijas Radio: Labdarības programma «Pats savam galdam» mudina ģimenes Latgalē sēt un stādīt

16.septembrī 2021 Komitejas
LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja aktīvi iesaistās programmā, kas palīdz ģimenēm izveidot savus mazdārziņus.

8 starptautisko aizsardzību saņēmušas sievietes apgūst šūšanas prasmi

15.septembrī 2021 Projekti
3. augustā 8 sievietes projekta "Viena pa(saule) visiem" ietvaros uzsāka šūšanas apmācību ciklu,

HIV NVO kopsadarbība: iesaistās arī LSK Jaunatne

15.septembrī 2021 Projekti
LSK Jaunatne iesaistās kopīgā izglītojošā kopprojektā par HIV tēmu.